Gå til innhold

Uff... Må bare spørre likevel


Anbefalte innlegg

Skrevet

Gutten min på 2 år og 8 mnd driver å snakker om ei dame hele tida... Nei, ikke dama, og ikke se dama, og dama hjemme osv.

Så jeg MÅ jo bare spørre her om dere ser at han ser noen? Eller at han rett og slett snakker om nabodamene! :)

Selv hverken føler eller ser jeg noen ting, men han driver å skremmer meg opp da vet dere!

MEN hvis han ikke ser noen så vil jeg ikke vite om her er noen... hehe, syns sånt er skikkelig skummelt! Så da holder dere bare stilt! ;) Så spør jeg heller igjen hvis noe begynner å plage oss! Ok? :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hallo

Eg får ikkje opp at det er noko dame frå åndeverdenen han ser,men spør Kimby,ho er dyktig med dette.Klem

Skrevet

det kan nok stemme det er en dame der....alle barn har klarsynte evner til de er 3år så da ser de lett ting ikke foreldre kan se.

ser henne så svakt..må gå igjennom gutten din for å se henne...men jeg kan rense huset ditt..tar 400 for å gjør det

du kan tenke på det og sende meg en mail med guttens dato

 

[email protected]

 

klem fra

Skrevet

Er dette noe som plager gutten min da eller?

Er det flere som vil se på dette?

Skrevet

ja klart at små barn forstår ikke hva dette er,så de blir litt redde

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...