Anonym bruker Skrevet 15. desember 2006 #1 Skrevet 15. desember 2006 Det fant jeg på bruktbutikk i dag! Så fornøyd
Anonym bruker Skrevet 15. desember 2006 #2 Skrevet 15. desember 2006 Jøøøøøøøøsssss!! hvor ligger den butikken hen?
Anonym bruker Skrevet 15. desember 2006 #3 Skrevet 15. desember 2006 På Gjøvik...kunne ikke tro at de solgte den så billig
Anonym bruker Skrevet 15. desember 2006 #4 Skrevet 15. desember 2006 Nei det skjønner jeg. For langt unna for min del, moro å handle brukt!! :-D
Anonym bruker Skrevet 15. desember 2006 #5 Skrevet 15. desember 2006 Absolutt - kan virkelig finne orginale ting + å gjøre kupp som dette! Så også en på Fretex i Oslo - riktignok litt mer slitt, men til 50 kroner. Må le litt når jeg ser alle som kaster seg på utstyrsfanatismen - og tror at man må bruke tusenlapper på alt man skal ha tak i.
MrsNina Skrevet 16. desember 2006 #6 Skrevet 16. desember 2006 Jøsses...det var jo helt utrolig! Må være årets beste kjøp det ? -ble missunnelig jeg nå
Fruktmos- 2 prinsesser:) Skrevet 16. desember 2006 #8 Skrevet 16. desember 2006 Jøss Grattis med super-kjøp
Anonym bruker Skrevet 18. desember 2006 #9 Skrevet 18. desember 2006 Takk Håper det kan inspirere andre til "skattejakt" også! Synes vi har et forbrukshysteri i Norge!
nove Skrevet 19. desember 2006 #10 Skrevet 19. desember 2006 Helt enig, har kjøpt det meste av dresser osv. til Junior på Finn.no til en mye billigere pris. Man ser jo nesten ikke at de er brukt engang jo. Dessuten er det ikke så lenge de har klær før de vokser ut av de.
Anonym bruker Skrevet 19. desember 2006 #11 Skrevet 19. desember 2006 Ikke sant? Jeg kikket også på Finn. Der synes jeg noen ganger at folk skal ha relativt mye for de - i forhold til Fretex og slike steder, men på en annen side - da må man ta seg tid til å titte... Blir helt overrasket over hvor mye folk har betalt, og hvor lite de har fått brukt de
Northernlights Skrevet 19. desember 2006 #12 Skrevet 19. desember 2006 Lurt å handle pent brukt =) I fjor fant jeg en kjempeflott (og veldig lite brukt) snøskuterdress til 8 åringen min. Den er todelt, og koster ny 1500 kroner. Betalte bare en skarve hundrelapp i NOK for den. Buksa så ikke brukt ut i det hele tatt. Helt enig; Man kan finne mye fint i bruktbutikker. Er bare å vaske det når man kommer hjem =) (gjør det selv om de er rene)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå