høygravid Skrevet 15. desember 2006 #1 Skrevet 15. desember 2006 Hei!! Nå er jeg kommet ut i uke 31 og navlen er så og si flat. Ser ganske rar ut egentlig, venter på at den brune stripa skal komme men det er ikke å se. Flere "uten" navle og med/uten stripe!?? He-he..
selfangerkjerringa Skrevet 15. desember 2006 #2 Skrevet 15. desember 2006 Navlen min ble flat for lenge siden den. Magehuden er strukket til det ytterste... og litt til skal en dømme etter strekkmerkene... eller "babystripene" som vi har funnet ut det heter Den brune stripa fikk jeg ikke sist, og får den neppe denne gangen heller, med mindre noe skjer de tre ukene jeg har igjen til termin.
kokosbolle Skrevet 15. desember 2006 #3 Skrevet 15. desember 2006 Min navel er ganske flat nå ja, men den var ekstremt dyp til å begynne med. har ikke fått noen brun strek ennå.
6Ymamma Skrevet 15. desember 2006 #4 Skrevet 15. desember 2006 Min navle stikker utover den nå! Brune streken er kommet også=) Er i uke 33 =)
Mille-k Skrevet 15. desember 2006 #5 Skrevet 15. desember 2006 navlen min stikker rett ut, og det har den gjort lenge (uke 20 eller noe). Streken derimot har jeg ikke, den kom aldri sist heller..
Gjest Skrevet 15. desember 2006 #6 Skrevet 15. desember 2006 Navle? Hvilken navle?? Åååå...du mener den merkelige minipannekaka som sitter midt på magen min.... ;o) Er i uke 35.
Gjest Skrevet 15. desember 2006 #7 Skrevet 15. desember 2006 Heihei .. Min navel har og blitt flat på en slags måte.. Ser litt merkelig ut.. og piercing arret er ikke spes fint nei :-) Har heller ikke fått noen stripe på magen, men hårene er blitt litt mørkere,så ser litt ut som en stripe de i seg selv.hehe..
høygravid Skrevet 15. desember 2006 Forfatter #8 Skrevet 15. desember 2006 HA-HA-HA-HA!!!!!!!!! minipannekaka haha
susannese Skrevet 15. desember 2006 #9 Skrevet 15. desember 2006 Navlen min er også helt flat nå... men denne gangen har jeg ikke fått den brune stripa. Det rareste er nok tatoveringa jeg har nede til venstre på magen - mannen min lo høyt da han så hvor stor den har blitt!! Nesten dobbel størrelse! :-)
Anonym bruker Skrevet 15. desember 2006 #10 Skrevet 15. desember 2006 Navlen min er fortsatt et hull... Har ikke fått stripe heller... Er i uke 32
Gjest Skrevet 15. desember 2006 #11 Skrevet 15. desember 2006 jeg har sånn flat navel. og ingen strek... titter etter den streken jeg å.. men kommer ikke.. hehe
mayen20 Skrevet 15. desember 2006 #12 Skrevet 15. desember 2006 eg har og flat navle haha syntes det ser litt vittig ut eg, har sagt hele tiden at eg håpte eg IKKE fikk utover navle, så det kan jo hende eg klarer det;) Jeg er 38+2 og har enda ikke noe strek på magen som alle snakker om... pga alle snakka om det har jo eg gått å ventet på den, men ser ikke ut som den kommer.
Ella og tre små blå <3 Skrevet 16. desember 2006 #13 Skrevet 16. desember 2006 Navlen min har vel egentlig bare vrengt seg... Var veldig dyp i utgangspunktet, og nå strutter den bare utover som en tut liksom, he he. Og med piercingen utenpå der igjen, blir det enda mer tut, så egentlig føler jeg meg bare ganske struttende for tida... Ser utrolig rart ut, men ganske vakkert òg:o) Brun stripe har kommet, men mest over navlen - ikke så lett å se hva som skjer under der egentlig...;o)
♥ Mamma'n til go'jenta GRAVID♥ Skrevet 16. desember 2006 #14 Skrevet 16. desember 2006 navlen min har bare blitt litt mindre dyp den, og jeg er i uke 38. Veldig glad for det da, for har en sånn merkelig "angst" mot navler...synes det og tær er skikkelig ekkelt, så har grua for at den skal stikke ut...
propella Skrevet 16. desember 2006 #15 Skrevet 16. desember 2006 Min navel er helt glatt og det har den vært leeenge! Har termin 21. januar, så lurer på hvordan det skal gå med den på slutten. Det ser ut som om huden er ved bristepunktet, også har jeg en mørk ring rundt (ser ut som blåmerke). Den brune stripa er også på plass, går fra skambenet (forferdelig navn!) og over hele magen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå