Lindagirl Skrevet 14. desember 2006 #1 Skrevet 14. desember 2006 Jag har fått en liten blødning i min graviditet?? det er ikke mye alls bare litt och jag har inga mageplager... kenner mig bara veldig slapp noen som kan hjelpe???
lengter daler ned i skjul... Skrevet 14. desember 2006 #2 Skrevet 14. desember 2006 du kan nok ikke få svar av oss nei... vi kan jo egentlig bare gjette. mange får jo en blødning uten at det er noe farlig mens noen blør fordi de dessverre mister sin lille spire. hvis du er redd burde du ringe til en lege. ikke stole på oss her inne. jeg håper at alt går bra. Lykke til!
Lindagirl Skrevet 14. desember 2006 Forfatter #3 Skrevet 14. desember 2006 ja det vet jag! men noen her inne har haft riktig då
lengter daler ned i skjul... Skrevet 14. desember 2006 #4 Skrevet 14. desember 2006 jada, alltid fint å få andres synspunkter og erfaringer, men med din overskrift "kan jeg få et svar??? " så virket du veldig oppskaket og derfor tenkte jeg at det var bedre med et legesvar, men så i en annen tråd at du skal til legen imorgen... stemmer det? krysser fingrene for at alt går bra
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå