Anonym bruker Skrevet 13. desember 2006 #1 Skrevet 13. desember 2006 Lurer på å ta det, slik at jeg kan få meg en lærerjobb. Har gått ørten år på universitetet, men har ingen jobb i sikte. Har relevante skolefag. Men vet ikke om jeg ORKER med 3 barn, alle under 3 år. Er dette studiet MYE pes, og lesing og stess og sur, eller kan man "surfe" litt igjennom det he he :-)
sprudle79 Skrevet 13. desember 2006 #2 Skrevet 13. desember 2006 Jeg vet at i Oslo og Tromsø er det veldig mye obligatorisk, med innleveringer og endel praksis, så det blir mye å gjøre. Faglig sett er det ikke veldig krevende, men faget tar mye tid å gjennomføre! I Oslo tar studiet ekstremt mye tid, og jeg vet ikke om det er et ideelt fag å ta med tre små i hus... Samtidig er det jo bare ett år, og utsiktene for jobb bedrer seg jo betraktelig... Ikke lett å bestemme seg for hvordan man vil bruke tida si, nei:)
Hoppetussa Skrevet 14. desember 2006 #3 Skrevet 14. desember 2006 Mest avslappende året jeg har hatt... :-) Men det spørs hvor du tar det... Vet det er mer å gjøre ved universitetet i oslo, mer oppfølging.
Hoppetussa Skrevet 14. desember 2006 #4 Skrevet 14. desember 2006 Du kan vel ta det pr internett også mange steder?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå