sothøna Skrevet 12. desember 2006 #1 Skrevet 12. desember 2006 Hun er 23 mnd og har alltid vært kjempe grei å legge, men de 2 siste ukene har hun plutselig blitt helt vrang. Med en gang vi legger henne i sengen så begynner hun å skrike. Hun skriker så høyt hun bare kan i gjerne en time. Går vi inn så begynner hun bare¨å tulle, så hun har ihvertfall ikke vondt. Noen tips????
Hønepøne1 Skrevet 13. desember 2006 #2 Skrevet 13. desember 2006 kan det være tenner på vei? om det ikke er det så anbefaler jeg å stålsette dere, Gå inn med jevne mellom rom, ikke snakk til henne, bare legg henne ned å gå ut igjen. Etter noen kvelder vil dere nok se resultater. Hos oss skjønnte han tegninga veldig fort, så han slutta ganske fort.
Barken Skrevet 13. desember 2006 #3 Skrevet 13. desember 2006 Samme erfaring som Annka over her! Sønnen vår var helt rebelsk, så begynte vi å bruke "litt" lengere tid med å komme og gikk inn med gjevne mellomrom, ikke noe kos eller prat, sa bare litt strengt at nå er det natta og la han ned og gikk strengt ut uten å se tilbake. Etter 2-3 dager var det helt tyst og siden har det vært som en drøm å legge lillegutt! Han skjønte at vi ikke responderte på tulling til slutt
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå