Anonym bruker Skrevet 11. desember 2006 #1 Skrevet 11. desember 2006 er i uke 36 i mitt andre svangerskap og kynnere har jeg hatt lenge uten å bry meg noe særlig om dem... de siste par dagene har NOEN av de vært mer "murrende" og jeg har følt en slags svak lammende smerte nedover høyre lår når kynneren er... lurer litt på om kynnerene har begynt å jobbe m livmorhalsen min...eller hva tror dere??? noen som har noen meninger eller som kjenner seg igjen???
Gjest Skrevet 11. desember 2006 #2 Skrevet 11. desember 2006 Er i uke 37 i følge bim og har hatt vonde kynnere i mange uker... Føler at den lille er på tur ut. Har også vært en gang på sykehuset... Babyen er klar til å komme ut var beskjeden..... Her går jeg og kniper..... hehe
Anonym bruker Skrevet 11. desember 2006 #3 Skrevet 11. desember 2006 så det betyr altså ikke at jeg trenger å få desemberbarn selv om jeg har begynt å kjenne det da skjønner jeg... skal prøve å knipe meg over nyttår jeg også... takk for svar..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå