Anonym bruker Skrevet 11. desember 2006 #1 Skrevet 11. desember 2006 datteren min har sovet hele natten helt siden hun var nyfødt, nå er hun litt over 3 mnd og har plutselig begynt å våkne rundt 5. Får da mat og roer seg, sover da videre til kl 10 ca, før sov hun hele dette tidspunktet gjennom. Det jeg lurer på er om hun kan ha økedøgn ? Vi merker at hun drikker betraktelig mer nå, gått fra 80ml til 130ml på kort tid (1uke). Håper det vil gå over, var så greit slik det var før, ikke at det gjør oss noe at hun våkner, men er selvfølgelig lettere om ikke. Klager altså ikke he he.. !
Annette21 og engelen Marius Skrevet 11. desember 2006 #2 Skrevet 11. desember 2006 heia! har en gutt på 3,5mnd jeg og han drikker 180ml pr måltid han. han sover fra ni om kvelden til halv ni-ni om morgenen, og det har han gjort i nesten 2mnd nå, men de siste 2ukene så har han også våknet litt til mellom 3 og 5 hver natt. snakte med helsesøster og hun mente d kunne være at han sov for lenge om morgenen, at jeg kunne godt stå opp med ham hvis han er våken i 7 tiden. men nå sånn helt plutselig så sover han helt fint hele natten gjennom igjen. får ingen måltider om nettene, men 4 måltider pr dag a 180ml og så begynte jeg med grøt i dag. han var ikke så veldig begeistret for det, men det gikk ned da. hehe.. kan godt være det er øketid for dere..
animal Skrevet 11. desember 2006 #3 Skrevet 11. desember 2006 Hei. Ja, det kan være økedøgn, kan også være at hun nå trenger litt mer mat og derfor vil ha et måltid til. Hun får MME? I så tilfelle har jeg liten kunnskap om det. Kan nok hende dere må belage dere på å opp en gang om natten foreløpig.
Anonym bruker Skrevet 11. desember 2006 #4 Skrevet 11. desember 2006 nei hun får kun mm som jeg pumper
animal Skrevet 11. desember 2006 #5 Skrevet 11. desember 2006 Jenta vår begynte også å våkne om natten for å få mat når hun var ca samme alder. Nå er hun oppe i to måltider på natt.. De trenger jo mer når de blir større, men nå vil ikke jenta vår ha noe særlig annet enn pupp, så det trenger jo ikke bety at det blir sånn for dere. Krysser fingrene for at det bare er økedøgn for deg xxxxx ;o)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå