Gå til innhold

teutonia


Anbefalte innlegg

Skrevet

På et tidligere innlegg ang vogner, var det flere som rådet meg til å kjøpe teutonia. Vet noen ca prisen på disse. er det flere som har god erfaring med denne vogna??

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det er en av de merkene med mest solid kvalitet. Teutonia er jo et merke så det finnes mange varianter av denne. Det vanligste nå er teutonia s3 (3 hjuling med låsbart hjul) og teutonia mistral (4-hjuling med venbart håndtak). Prisene på disse to vognene er nokså like. Man får disse nye fra 5200 kr til 7600 kr alt etter hvor du kjøper den. Rita holm på www.finn.no selger disse billigere enn vanlige buikker.

Prisen kommer også litt ann på valg av bag (hard eller soft) på mistralen kan man velge hjul også. Det skal ikke være gjort noen forandinger på disse vognene når det gjelder 2006 modeller vs 2007 modeller. Men det er noen andre fargevalg i 2007 modellene.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...