Gå til innhold

Begynte ikke å bekymre meg


Anbefalte innlegg

Skrevet

før jeg begynte å lese på disse sidene: Flere med meg?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

jepp la nettopp inn et innlegg om det under innlegget ovenfor..

 

jeg kom over dette på nettet..... relevant for alle som bekymer seg..

Skrevet

hehe,sjønner hva du mener jeg..tror man skal holde seg unna slike sider egentlig,noen ganger kan disse sidene hjelpe,andre ganger virker de helt motsatt..man hører om så mye liksom,men som regel går det jo bra!!!

Skrevet

Jepp! Var lykkelig over å være gravid og tenkte kun positive tanker, etter å ha lest her går jeg nesten kun å grubler på alt som kan gå galt :-(

Gjest MammaTil2 & LynVingen
Skrevet

Tar det jeg leser her inne med en klype salt, ikke fordi jeg tror folk flest her inne lyver, men fordi jeg tror man kommer til å gå på en smell dersom man skal bekymre seg for alt som kan gå galt.

 

Ellers har innlegg som heter "ikke for sarte sjeler" o.l. en magnetisk tiltrekningskraft på meg, for jeg må rett og slett bare lese om alt skummelt, tragisk og farlig - på samme måte som jeg bare må se grøssere selv om jeg vet jeg ikke sover på flere døgn etterpå.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...