Gå til innhold

Noe på gang...???:-)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Var hos fotsone terpapeuten i dag, og hun klemte og knadde godt under beina, og etter det har jeg hatt mens smerter og kynnere hele dagen. Og så er urinen min rødlig......Med andre ord, blandet med litt blod:-) Det var akkurat sånn det starta sist, så nå håper jeg veldig......:-) Tenk om.... Men det kan jo ver at babyen nekte å komme ut... 4 dager til termin... *håpe, håpe*

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Så spennende da!! :) Får håpe det skjer noe mer snart da :)

Skrevet

Så spennende da :) Hadde blitt urolig hvis jeg hadde blod i urinen jeg, men du kjenner din egen kropp. Kanskje babyen er ute før helgen er omme!

Skrevet

Spennende... Får håpe det skjer noe da:)))

Skrevet

Hvis det er blod i urinen så er det vel slimproppen som har gått da? Lykke til:)

Skrevet

Ja, eg regne med at det e slimproppen som har gått... Nå får jeg bare prøve å lure mannen min litt, så blir d kanskje gang på noe. I tilfelle det skjer noe, så kan jeg anbefale på det varmeste fotsone terapi:-)

 

Fortsettelse følger...

Skrevet

så bra!! je fikk det tirsdag av aromaterapauten..typen presset på punktene i går..auau de er vonde!!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...