Mathja Skrevet 8. desember 2006 #1 Skrevet 8. desember 2006 Heisann. Jeg er helt ny i dette prøve gamet, og jeg aner ingenting om EL- tester eller fertilityfriend. Er det noen som kan opplyse meg litt. Jeg har ganske uregelmessige sykluser, alt fra 26 - 37 dgr. Så jeg må nok i gang med EL tester for å ikke bruke for lang tid på å treffe blink..
Yaddaline ❤ ♀04/05 ♂02/09 Skrevet 8. desember 2006 #2 Skrevet 8. desember 2006 Det eneste som kan bekrefte at en eventuelt positiv EL-test har påvist EL, er temperatur. På www.fertilityfriend.com skriver du inn tempene dine hver mnd (måles med todesimalstermometer, fås feks på www.babyornot.com, med en gang du våkner på morgenen, helst til samme tid), og også andre ting som positive el-tester, utflod, humør og diverse annet. Jeg bruker det og syns det er veldig greit for å ha oversikten. Du kan lese masse om dette på www.pernille.info )
Yaddaline ❤ ♀04/05 ♂02/09 Skrevet 8. desember 2006 #3 Skrevet 8. desember 2006 mente "skriver du inn tempene dine hver DAG", ikke mnd )
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå