Gå til innhold

jeg kjeder meg!!!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei flere der ute som kjeder seg? Jeg har bare vært ute i permisjon siden onsdag og kjeder meg allerede. Noen gode ideer om hva jeg kan gjøre for å få tiden til å gå? har termin i 27.des

Videoannonse
Annonse
Skrevet

hei hei!!!!!!

ja,jeg oxo kjeder meg så jeg blir små rar snart, har gått hjemme siden april, begynner å bli ett par dager siden kan du si!

Klem

Skrevet

jeg og! men jeg er student, så jeg kunne jo alltids lese litt.. har en oppgave som skal inn den 14/1, har termin 1/1 - burde kanskje begynt å tenke litt på den?? orker ikke.. men det jeg skal gjøre da - som kanskje kan være et tips, er å lage julegave til sambo.. jeg har et flott bilde av oss som jeg har manipulert litt - og nå har jeg kjøpt stort lerret og maling, så jeg tenkte jeg skulle male dette for han.. og tro meg, jeg er ingen kunstner, men skal bruke teknikken man lærer på barneskolen med å dele bildet opp i ruter, og tegne disse rutene proporsjonelt over på det større lerretet - så blir det en rute av gangen.. hm.. dette kommer nok til å gå KJEMPE bra, eller hva tror du?

 

du kan forresten se bildet her:

going away invite background

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...