ina:) Skrevet 8. desember 2006 #1 Skrevet 8. desember 2006 JHOOOOOO sitter nå på min siste vakt. Tenk det, et års permisjon....HMMMMMM nydelig ))
chrika Skrevet 8. desember 2006 #2 Skrevet 8. desember 2006 Er det ikke litt deilig å vite?) rart å tenke på at det er ca et år til men skal på jobb igjen....men gud så godt det skal bli å få være hjemme med babyen!!!!)
Trinic Skrevet 8. desember 2006 #3 Skrevet 8. desember 2006 Åååå det hørtes deilig ut:) Begynner neste fredag jeg, gleder meg... Men skal bare være hjemme til Juni jeg da. Men det frister veldig å være hjemme 1 helt år også Du må kose deg masse og slappe av(enklere sagt, enn gjort kanskje), ååå nå blir det deilig med jul snart, da går det så fort frem til termin:)
Tirilill Skrevet 8. desember 2006 #4 Skrevet 8. desember 2006 oi..shit kanskje påtide å søke på min...hehe....Memo for dagen...hjernen min driver å kobler ut hele tiden. Tror babyen har tatt over den også.
ina:) Skrevet 8. desember 2006 Forfatter #5 Skrevet 8. desember 2006 Det er litt vanskelig det der med å slappe av hehe, iallefall på denne tia. Det er endel juleforberedelse nemlig:=) Selv om jeg har vært kjempe flink når det gjelder innkjøp av julepakker. Har så mange å handle til, så jeg begynte forrige mnd og har tatt noen litt sånn pø om pø, så nå har jeg bare 3 gaver igjen å kjøpe. Pynta i heimen til jul forrige helg, veldig tidlig denne jula, men sånn blir det når en ikke hveit hva som skjer når hehe:=) Men juletre og siste finish pynten tar sambo seg av lille julaften ( om vi da ikke er på føden hehe...)
Zoomer - lykkelig tobarnsmamma Skrevet 8. desember 2006 #6 Skrevet 8. desember 2006 Permisjonen min begynner ikke før 28. desember, men siden jeg skal ta ut hele 6 uker ferie under permisjonen blir total permisjonstid (mannen min og meg sammenlagt) hele 60 uker!! Jeg skal være hjemme ett år, og så skal mannen min ha 8 uker etter det... Slik er i hvert fall tanken foreløpig, men siden jeg antakelig skal se etter ny jobb i løpet av høsten 2007 kommer mannen min kanskje til å ta over permisjonen tidligere.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå