Gjest Skrevet 7. desember 2006 #1 Skrevet 7. desember 2006 Nå har guttungen blitt 5 uker og jeg tusler meg endelig en liten tur innom for å si hei til gamle kjente.Håper dere alle har det bra. Jeg sliter litt med en som ikke sover og jeg selv har elendig matlyst,men har iallefall kommet meg ned i vekt igjen da.Godt for noe å stresse rompa av seg meg 4 unger :0) Uansett,hei hei !!
adelia*termin 18/10* Skrevet 7. desember 2006 #2 Skrevet 7. desember 2006 Jeg kjenner nicket ditt, men tror ikke du kjenner meg. inne på bim het jeg snart mamma til novembergutt. Gutten min er født 18.11. Så han er ikke gamle karen, han ble født 14 dager over tiden så liten er han ikke:) Håper du får det bedre snart, uner ikke noen det du har væert i gjennom. Jeg har 2 unger, holder en god stund tror jeg God bedring:)
Reddik Skrevet 7. desember 2006 #3 Skrevet 7. desember 2006 hei idefix!!! Gratulerer med gutten, du hadde ks på min termin :-) Jenta mi kom dagen etter, 3. november. vi koser oss hjemme, begynner endelig å få ting litt på stell. klem
Honningmelon Skrevet 7. desember 2006 #4 Skrevet 7. desember 2006 Du husker sikkert ikke meg,men jeg husker deg:-) Var forresten som eg skulle skrevet innlegget ditt selv...sliter med søvn og matlyst:( Mi jente er 17 dager da.
Murmeline Skrevet 7. desember 2006 #5 Skrevet 7. desember 2006 Halloen idefix! Så kos å se deg her inne da:) Hvordan gikk det med ks? Har ikke vært noe særlig på bim etter at jeg ble mor, og har visst gått glipp av mange fødselshistorier. Kjenner til det med dårlig matlyst, kombinert med mye bæring (og derfor ingen armer fri), er dette ypperlig slankekur:)
Gjest Skrevet 7. desember 2006 #6 Skrevet 7. desember 2006 Hei hei!!! Jeg er ikke her så mye lenger, døgnet får liksom ikke nok timer :-) Fikk jenta mi 2 nov, dagen før du fikk din - tilfelle du ikke husker meg. Jeg husker i alle fall deg, for du var så flink til å svare folk inne på bam, selv om det var for hundrede gang noen spurte om rier, vannet osv! Så det skal du ha :-) Også selvfølgelig pga alt det urettferdige som hendte deg gjennom svangerskapet ditt. Håper virkelig du og barna dine har det bra nå. For du fortjener å vinne millioner i lotto med den uflaksen - sånn for å veie opp litt! Klem
Attpåklatten :-)™ Skrevet 7. desember 2006 #7 Skrevet 7. desember 2006 Velkommen inn hit:-) Jeg husker nicket ditt, men du husker nok ikke meg:-) Fødte i april jeg, og har nå ei tulle på 8 mnd:-)
Gjest Skrevet 7. desember 2006 #8 Skrevet 7. desember 2006 Heisann alle sammen :0) Husker dere alle jeg ;0) Sånn er det å ha vært bim avhengig :0)) Koselig å se dere alle igjen her inne ! Hadde keisersnitt den 2 nov.Så Marius Bjarne er født den 2. 3630 gr og 50 cm. Bjarne etter min far som det allerede er ett halvt år siden døde i morgen.Helt utrolig. Hadde som dere sikkert husker ett tøft svangerskap,men det stoppet ikke der.Holdt på å dø 2 dager etter keisersnittet,Fikk blodforgiftning av streptokokk b bakterien og det var visst veldig alvorlig.Fikk ikke vite hvor alvorlig før jeg ble utskrevet.Var ganske tøft å få vite at jeg holdt på å dø fra 4 små.Men hadde endelig litt flaks og overlevde :0)Pluss at Marius ikke var smitta pga ks. Så det blir nok ikke noen lotto million på meg.Har nok brukt opp endel av flaksen nå. Håper jeg får litt tid her inne så jeg "ser" dere igjen.Koselig å hilse på iallefall :0)
Attpåklatten :-)™ Skrevet 7. desember 2006 #9 Skrevet 7. desember 2006 Kjære deg så voldsomt da.... Husker du hadde det tøft og godt dere kom dere helskinnet igjennom - tross alt......:-)
Luni og go'gutten =) Skrevet 7. desember 2006 #11 Skrevet 7. desember 2006 Heisann, husker nicket ditt veldig godt ) Det er så koselig å se flere kjente nick her inne, jeg har endret litt på mitt selv om jeg brukte Luni først i forrige navn også )
yasmina Skrevet 7. desember 2006 #12 Skrevet 7. desember 2006 Hei igjen. Har nå "hilset" på allerede, var det inne på skravlesiden,det kanskje? Uansett, kjekt å se deg her også. Utrolig hvor fort tiden går, kan ikke tro at gutten din allerede er 5 uker.Fikk litt vondt da jeg leste om navnet hans, husket så godt den tiden når du skrev om pappaen din inne på BiM. Håper det går bra med deg og familien din og at hverdagen begynner å falle litt mer ro. Ellers så må jeg jo si at det var flott å kalle ham opp etter pappaen din. tenker han hadde vært stolt av deg og dine !!! Klem
Gjest Skrevet 7. desember 2006 #13 Skrevet 7. desember 2006 HELLLUUUUU =0) så du er her ja??? grattis med knøttet.tenker du har litt å stri med.ikke morro med unger som ikke skal sove...(les zzzzzz) håper du stikker innom ofte.er skravlesyyyk,hehehe... knøttet mitt blir 3 mnd om 4 min...tenk det du!!! skal ha vaksine i morgen...gruer...barnebarnet fikk feber og greier av den i dag.... håper du ellers har det bra. klem =0)
silhah og emilie Skrevet 7. desember 2006 #14 Skrevet 7. desember 2006 deg husker jeg godt ja hehe;)godt å høre at ting går greit når mannen din skreiv innlegg om tilstanden din 2 dager etter ks begynte jeg faktisk å gråte...som om du ikke hadde gått gjennom nokk liksom... jenta mi er 12 dager i dag og jeg er av den heldige typen som har fått ei tulle som ikke gråter no sælig og sover mye;) men sliten alikavell...slutten på svangerskapet var veldig slitsomt og fødselen tæret nokk på en del krefter;)
hemmeligvemmelig Skrevet 7. desember 2006 #15 Skrevet 7. desember 2006 Hei selv! Jeg husker da deg i alle fall (Jeg var ping79 - 11.11.06 og mini kom på termin til og med) Sliter med matlyst selv, utrolig irriterende! Er mer eller mindre kronisk småkvalm også for tiden, aner ikke hva det kommer av. Også har jeg vel en 10 kg igjen å gå ned, men har da allerede gått ned 14+ så klager ikke.. hehe
Mari+Lukas06+Vilde08*fødeklar Skrevet 7. desember 2006 #16 Skrevet 7. desember 2006 Rekker opp handa :-) Kjenner ditt nick :-) Skulle gjerne gitt deg litt av min matlyst, huff.....spiser og spiser! Men, men, vekten går nedover, bare litt sakte :-)
Hidjey Skrevet 7. desember 2006 #17 Skrevet 7. desember 2006 Idefix, favorittdama mi! Hvordan går det? Har du rød bil? Tror nemmli at det var du som kjørte forbi meg i sentrum i går? Eller var det i dag?
Gjest Skrevet 8. desember 2006 #18 Skrevet 8. desember 2006 HEI HEI Såååå gøy ! Ikke bare ditt nick som er kjent her, men MANGE over her Akkurat som "the old days" hihi Noen som husker meg da ? Husker nesten alle over jeg ! Koselig !
mia:) Skrevet 8. desember 2006 #19 Skrevet 8. desember 2006 hei! vet ikke om du husker meg men..jeg har nå hengt inne på bim siden jeg var gravid EnJente m EnJente,deg vet jeg jo godt hvem er datteren din er SÅ vakker*sukk* hvordan går det da Idefix? alt bra? her i gårder er det litt trøbbel, Nias har jo alt blitt 10 mnd, og pådratt seg bronkitt big time, ble hentet med ambulanse og masse ståhei! men nå har vi i alle fall fått medisiner, så er litt mer positiv til alt nå
Gjest Skrevet 8. desember 2006 #20 Skrevet 8. desember 2006 du idefix....? vet du,jeg skal IKKE ha flere......heeeelt sikkert,hehehe ler ennå når jeg tenker på alle di lure svarene du kom med til meg =0) sitter å mimrer litt her.jr sover ennå!!!! har ikke våkna i natt.sovna 21.30 i går...noe er på gang.dette er ikke som det pleier =)) måtte bare inn å si at det er veldig godt å se nicket ditt.å alle di andre kjente over her.savner ennå bim litt,og den evige skravlinga.blir mindre tid nå,men jeg er innom rett som det er,for jr er glad i å sove. håper vi tastes litt innimellom =0)
Luni og go'gutten =) Skrevet 8. desember 2006 #21 Skrevet 8. desember 2006 Hihi, så GØY dette er da ) Enjente m Enjente, seff husker jeg deg ) Noen nick fester seg i hjernebarken. Jeg kalte meg for "Luni *får gutt 15.07.06*", var inne på BIM hver dag )
Murmeline Skrevet 8. desember 2006 #22 Skrevet 8. desember 2006 Uff da Idefix. Tror nok du har brukt opp uflaks-kvota for en stund også jeg da;) Så bra at Marius ikke ble smittet da, noen fordeler er det jo med ks, hehe... Har du fått hjelp til å prate ut om alt sammen etterpå? Sortere tankene litt kanskje? Så flott at du kalte opp etter faren din. Min søster gjorde det samme den gangen pappa døde, og hun var høygravid.. Blir flott for den lille gutten senere, så har han en fin tilknytning til morfaren sin:) Snodig hvordan tiden flyr, og sorgen bleknes over tid.. Håper vi ser mer til deg her inne i tiden fremover:)
Gjest Skrevet 8. desember 2006 #23 Skrevet 8. desember 2006 Det var nok ikke meg vennen;0) Har stor blå caravelle eller en sølv metallic skoda.Har syk lille gutt nå så har ikke vært ut av huset på ei uke !!! lenge siden vi har chatta nå,jeg får jo aldri tid lengre..Sov 2,5 time i natt.zzzzz
Gjest Skrevet 8. desember 2006 #24 Skrevet 8. desember 2006 Det skal ikke jeg heller !!!! angrer som pokker på at jeg ikke steriliserte meg under keisersnittet,men gynekologen ville ikke pga alt trøbbelet før jeg fikk. Har nesten ikke tid til å være på nett lengre,tenk at han er 3 mnd allerede,jøss tiden flyr gitt :0) Jeg har ennå en skravletråd på bim,så har ikke forlatt bim helt,må følge to til i mål :0) Koselig å se deg igjen her inne og kjempe kos å se dere alle foressten ;0) Alle kjente er jo her nå :0) Uten om ett par da som ikke har født ennå ;0))
Gjest Skrevet 8. desember 2006 #25 Skrevet 8. desember 2006 du kan høre om å få det gjort senere.skulle tro du fikk det gratis med alle plagene et svangerskap gir deg,og for ikke å snakke om etterpå!!!! stå på krava !! har vært inne på bim å smuglest litt.men det er lenge siden nå.di fleste kommer jo hit til slutt =0) håper du og småtten har det bra.lille bomba her er for tung mener hs. .. gjett om jeg ble irritert....skal ikke ungen få spise til han er mett nå?? var jo for tynn og lett hele svangerskapet,og nå når han endelig legger på seg,så er ikke det bra heller!!! nei makan til tull.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå