Labbetøs Skrevet 6. desember 2006 #1 Skrevet 6. desember 2006 Det er i morgen formiddag. Er litt spent nå, men det er sikekrt bare bra med tulla. Har det på følelsen at hun ikke er spesielt liten engang. :-)
LisaColli Skrevet 6. desember 2006 #3 Skrevet 6. desember 2006 å det blir spennende! men bare lurer på; hvorfor får du det? er det noe alle får? eller må man betale? er det ultralyd? *blank* ;P
Labbetøs Skrevet 6. desember 2006 Forfatter #4 Skrevet 6. desember 2006 Nei det er ikke noe alle får. Jeg skal dit fordi SF-målene mine samt vekta mi ikke er helt bra. Jeg har gått opp bare fem kilo så langt (starter på uke 37 nå) og null gram de siste åtte ukene. Det trenger ikke bety noen ting som helst, men det som er hakket rarere er at SF-målene mine har flatet helt ur. I uke 32 var jeg 31 cm, og i går var jeg 31,5 cm. De vil derfor sjekke om lilletulla mi vokser som hun skal.
LisaColli Skrevet 6. desember 2006 #6 Skrevet 6. desember 2006 okei, skjønner.. hvordan regner de det ut? tar de ul?
Labbetøs Skrevet 6. desember 2006 Forfatter #7 Skrevet 6. desember 2006 Ja de sjekker vist diverse mål på babyen ved hjelp av ultralyd. Og så skal de sjekke blodstrømningen i morkake og navlestreng, for å sjekke om hun få+r nok næring.
LisaColli Skrevet 6. desember 2006 #8 Skrevet 6. desember 2006 okei. når har du termin? må få høre hvordan det går da:)
Labbetøs Skrevet 7. desember 2006 Forfatter #9 Skrevet 7. desember 2006 Har termin femte januar, men den er litt usikker. Tulla er festet nå, så det kan være bare derfor målene har flatet ut. Nå er det bare 30 min til timen, så jeg må vel begynne å tusle til sykehuset snart. Skal gi oppdatering når jeg kommer hjem, men regner med alt er bra. :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå