Janne&Noah Skrevet 6. desember 2006 #1 Skrevet 6. desember 2006 I går blandet jeg opp voldsomt mye mme, tenkte meg ikke om. Hvor lenge kan det stå i kjøleskapet? Har stått et døgn nå.
trine_og_mathias+knøtte Skrevet 6. desember 2006 #2 Skrevet 6. desember 2006 det skal vel ikke stå lengere en et døgn , men her har æ å blanda for mye noen gang å bruke det bare! har gått kjempe fint! står jo kaldt.. har du blanda så veldi for masse da?
Janne&Noah Skrevet 6. desember 2006 Forfatter #3 Skrevet 6. desember 2006 Ja jeg blanda opp en liter, for gutten pleier å spise to tre ganger om natta. Til nå har jeg amma, men planer å gå over til kun tillegg. I natt så villa han ikke ha mat før klokka åtte om morgenen! Og så har jeg gitt han av mi melk og, glemte jo selfølgelig at jeg og hadde noe når jeg blanda opp!
LivetErEnLek Skrevet 6. desember 2006 #4 Skrevet 6. desember 2006 Jeg ville ha helt det ut. På pakkene står det at mme skal lages fersk til hvert måltid, men vet at mange har fått beskjed på hs og sykehus at de kan lage opp for et døgn av gangen. Men aldri hørt om noen som sier det kan stå lenger enn det. Mme er ikke så dyrt at jeg hadde gamblet med det.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå