Gjest Skrevet 6. desember 2006 #1 Skrevet 6. desember 2006 Hei igjen! Har ikm på lørdag, og har vært småkvalm hele uken! Tok test i dag - men den va negativ! Nå når eg nettopp va på do ser eg at eg har begynnt åm spotte... Å det gjør eg alltid når mensen er på vei!:-( Så da e eg nok ikke gravid.. Ka ser du i forhold til graviditet på meg nå???? 021175
Elastica Skrevet 6. desember 2006 #2 Skrevet 6. desember 2006 Hei vennen:-) Jeg får faktisk opp desmber på deg, så hvis det ikke har klaffet nå så skulle jeg tro at det blir på neste el. Fikk i hvertfall opp desember med en gang så da håper jeg virkelig at det klaffer no vennen!!!!! Lykke til da :-) :-) :-)
Gjest Skrevet 6. desember 2006 #3 Skrevet 6. desember 2006 Så bra! Håper det stemme! Går rundt å e så kvalmen nå - så forstår ikke helt at jeg ikke er gravid nå... Men men! Takk for at du så på meg!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå