Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Noen som var på treff i dag? Var det mange som kom? Her har lillejenta vært syk, så vi holdt oss inne idag og...Håper at vi kommer oss avgårde neste mandag!;-)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Heia. Vi va 6 stk som va på treff i går :) Veldig koselig.

Skrevet

vi va åsså! og det va koseli ja:) vi kommer neste mandag:)

Skrevet

vi å va en liten tur:) veldi koseli! har muntlig eksamen på onsdag, så trur vi må bli hjemme på mandag....utnytte den tia æ har til lesing:p for det e ikke så mye tid at det gjør nå når han her lillingen helst vil ha oppmerksomhet hele tia.......... :) men vi like treffan godt!

Skrevet

det blir treff på mandag igjen!!!!! alle nye/gamle!!

 

 

Skrevet

noen er 3-4 mnd.. og noen er rundt året:) for alle som vil komme. første treffet var vi over 20 stk. de siste gangene har vi vært 5-8 stk kanskje. en gang var det bare ei som møtte opp. men det skal ikke skje igjen!! vet om ca 3-4 pluss meg som kommer på mandag!!!

vi er ikke så opptatt av hvor gamle de er! kommer du??

Skrevet

huff da.må ha kommet borti anonym knappen..

Skrevet

opp

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...