Minmai Skrevet 4. desember 2006 #1 Skrevet 4. desember 2006 Nå har jeg endelig gått ut i permisjon. Har planer om å hvile mye og legge meg ned og sove litt på dagtid(!), noe jeg ellers aldri klarer å gjøre. Skal også rydde og vaske i huset, få klippet håret, kjøpe julegaver m.m. Har ikke hatt overskudd til noe annet enn å jobbe, være sammen med datteren min og sove (og bimme litt) de siste månedene, så leiligheten ser ikke ut, og har ingen julegaver i hus. Lillesnuppa på 3 1/2 skal fortsatt sendes i barnehage, men skal ikke være der så lenge hver dag. Tror hun ville kjedet seg noe utrolig hvis hun bare skulle vært sammen med meg. Nå er det så mye koselig som skjer der også, med adventsstund, baking, hemmelig julegavelaging, forberedelser til Luciafeiring, nissefest etc, så hun er veldig fornøyd fortiden. Gleder meg til denne førjulstiden. Nå håper jeg bare at jeg ikke føder lenge før termin (27.), da skjærer det seg!
Moniken, mamma til 3 Skrevet 4. desember 2006 #2 Skrevet 4. desember 2006 Gratulerer med permisjon. Jeg går ut på fredag. Det blir bra. Da skal jeg bake meg gjennom advendtstiden
Minmai Skrevet 4. desember 2006 Forfatter #3 Skrevet 4. desember 2006 Bake, ja. Det er sant. Har kjøpt pepperkakedeig hos Baker Hansen og skal ta med lillejenta til mormor for å bake. Høres ut som du har litt mer ambisiøse planer, hehe.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå