Myntebo Skrevet 4. desember 2006 #1 Skrevet 4. desember 2006 Hvilke helsetepper kjøper dere til den lille? Og hvor mange er det greit å ha?
mammae:-) Skrevet 4. desember 2006 #2 Skrevet 4. desember 2006 Fikk et kjøpt på spar kjøp til førstemann og det er absolutt d beste vi har hatt, det som koster ca 140 kr.., mjukt og godt og. Hun bruker dette mye enda.
Happy_ Skrevet 4. januar 2007 #3 Skrevet 4. januar 2007 Jeg syntes det var greit å ha 4-5 stykker, men mine barn har vært gulpeunger og jeg har hatt behov for å skifte ofte. Selv foretrekker jeg sprelke farger og fant noen fine, myke hos www.alexi.no
jente 06/06 jente 08/08 Skrevet 5. januar 2007 #4 Skrevet 5. januar 2007 eneste jeg bruker dette til er på sommeren over vogna så det ikke kommer så mye sol på babyen:-)
Cille Med To Søte Små Gullunga Skrevet 6. januar 2007 #5 Skrevet 6. januar 2007 Æ har kjøpt ullgarn fra nøstebarn å strikka ett "helseteppe"! Genialt! Hold babyen varm om vintern å hold varmen ute om sommern. Regulere sæ etter varmen. Tanta mi har en gutt på 8 måneda no å ho bruke sine fortsatt i vogna å sånt!! Bedre enn di vanlige helseteppenan syns no æ.!
lifa og Eline Skrevet 14. januar 2007 #6 Skrevet 14. januar 2007 Vi har 3 men hadde holdt med 2. Brukte helseteppe rundt snuppa slik vi gjorde på sykehuset om natten hjemme i flere mnd. da var det greit å ha 2 slik at når det måtte vaskes hadde vi ett rent ett tilgjengelig.
feb.baby! Skrevet 17. januar 2007 #7 Skrevet 17. januar 2007 jeg skal også bruke helseteppe av ullgarn på Nøstebarn.... De e geniale ja :-) Så har jeg noen tepper i bomull og flees utenom....
Anonym bruker Skrevet 4. februar 2007 #8 Skrevet 4. februar 2007 jeg er kjempefornøyd med det jeg fra coop obs! :-) det er så mykt og godt! :-) men faktisk, det beste er det mamma hadde tatt vare på etter meg! det er over dobbelt så stort, og like mykt! så det bruker vi forstatt vi, i vogna, og her er lillegutt snart 2 år! :-)
mayaya Skrevet 4. februar 2007 #9 Skrevet 4. februar 2007 Jeg kjøpte på Princess for 99 kroner - supermykt og deilig!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå