Gå til innhold

på riksen i morra


Anbefalte innlegg

Skrevet

Imorra skal vi på riksen for å prate med leger og jordmødre.. før vi skal ha keisersnitt på onsdag... noen som har hatt keisersnitt på riksen som veit hva som skjer der dagen før ks?? bare 2 dager igjen til vi får hilse på jenta vår:)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

vif_jenta: Lykke til med ks! Har du forresten fått noen fine vif effekter enda? Jeg har fått body, smokk og drikkekopp! :-)

Skrevet

jeg har fått joggedress, smokk, så kommer det vel mer etterhvert tenker jeg:) har oxo et mini skjerf til å ha på vogna kanskje:) bor du i oslo??

Skrevet

hehe, nei........ jeg bor skikkelig på landet. Sørum kommune.... Men jeg er oppdratt til å heie på VIF (pappa) så har alltid gjort det! :-) Er faktisk noen klansmedlemmer her oppe! :-)

 

Er gift med en lsk supporter da....... (ikke bra) Men som jeg prøver å si: Gult og svart er ikke pent på en liten unge!!!

 

(Vi diskuterer IKKE VIF LSK hjemme. Blir bare krangling....) :-)

 

Har t.o.m to flaggholdere slik at vi begge kan flagge.....

Skrevet

hehe såpass:) nei blått er mye finere..hehe... når har du termin a? veit du hva dere får??

Skrevet

12 desember! Vi får en liten klansjente til! :-) dere da?

Skrevet

kommer en liten klans jente her oxo:) sykt å tenke på at hun kommer om 2 dager:) hehe

Skrevet

Ja, skulle ønske jeg visste dato også! Men her får man ta det når hun gidder å komme ut! :-)

 

Lykke til!

Skrevet

He he, jeg har en svigermor som er helt vif-gal, så vi har allerede fått en genser og en bamse med vif-genser på. Og det kommer nok til å komme mer derfra, ja. Hun snakker om sengetøy og alt. Dessuten truer hun med å melde han inn i Klanen fra den dagen han er født. Selv finnes jeg ikke interessert i fotball, men synes hockey er litt moro. Sambo bryr seg heller ikke om fotball, men er Klanen-medlem og følger med på hockeygutta. Så selv om jeg heier på Frisk så tror jeg at jeg ikke har noe annet valg enn å bøye meg for flertallet :) Stakkars gutt som skal vokse opp som Vif-gutt i Frisk (og Stabæk) - land He he

Skrevet

hehe ja stakkars... hehe:) vi skal melde inn jenta vår i klanen første dagen.. det ordner broren min...hehe.. så hun har nok ikke no annet valg enn å like vålenga:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...