Gå til innhold

Artikkel i Aftenposten om risiko for spontanabbort


Anbefalte innlegg

Skrevet

 

Dette er sikkert beroligende lesning for noen og ikke-beroligende lesning for andre... F.eks jeg har ikke vaert kvalm saa det er visstnok ikke bra.... Men men, det er ikke noe aa gjoere med det. Husk at det gaar bra for de aller fleste av oss!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

http://www.aftenposten.no/helse/article1555949.ece

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Og ja, abbort er noe annet enn abort... thi hi det var ikke mye bra rettskrivning i dag.

Skrevet

:D Velger å tro på ALT som står i den artikkelen, jeg! Mja, bortsett fra det med sjokolade, da. Det er bare vås! hihi

 

 

Skrevet

For min del var dette hyggelig lesning. Takk for at du viste meg den artikkelen. Den skal jeg ta fram når jeg er sikker på at alt går galt.

Skrevet

*dytte*

Skrevet

hehe, den var ganske beroligende..! ;)

Skrevet

Hmmm.... Og jeg er ikke særlig kvalm nei.

Skrevet

Jeg har vært lite kvalm men en del "uggen" så tar med det i beregnigen. Ellers er det nok mange faktorer som spiller inn, tror mest på sunt kosthold og vitaminer jeg da:)

Skrevet

Hørtes veldig bra ut for meg... Kan ikke bli stort kvalmere enn det jeg er nå...

Skrevet

hmm,vet itj helt om æ tru på d der æ,før va d jo liksom veldi overvektige som va i risikosonen da,no e d undervektige..å d me kvalme,d e individuelt as,kjenne flere som har mange barn,men som aldri har hatt kvalme!sjøl va æ bere litt uggen me min sønn,som no e snart 3 år:) herre gangen,e æ itj kvalm i d hele tatt,men alt ser bra ut læll!

Skrevet

Dette med kvalme er bare tull!!! Jeg har et friskt og velskapt barn på snart seks år, og jeg var ikke kvalm, er ikke kvalm nå heller, og velger å glede meg over det!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...