janus-guttemamma Skrevet 3. desember 2006 #1 Skrevet 3. desember 2006 i et forssøk på å finne fine avarter av Kjell, Kåre og Karl slo det meg at Klaus kanskje var litt kult. Eller?
Anonym bruker Skrevet 3. desember 2006 #2 Skrevet 3. desember 2006 Ja! Klaus er kult. Kjenner en liten Klaus som snart er et år. Er ikke så mange av de.
Rhizopus Skrevet 3. desember 2006 #3 Skrevet 3. desember 2006 Klaus er dansk for meg, eneste jeg kjenner med det navnet er en dansk professor.. (Skriver jo Claus der da..)
Anonym bruker Skrevet 4. desember 2006 #4 Skrevet 4. desember 2006 Jeg synes ikke Klaus er så kult akkurat. Forbinder det med ordet klaustrofobi, som jo blir kalt klaus på sleng.
Anonym bruker Skrevet 4. desember 2006 #6 Skrevet 4. desember 2006 Et potensielt mobbenavn. Æ får klaus av dæ....
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå