Christine¤Sebastian¤ Skrevet 3. desember 2006 #1 Skrevet 3. desember 2006 Jeg har lest her inne at bitter lemon brusen skal hjelpe til med modning eller å få i gang noe..Så igår skulle jeg bli med samboer på en fest,så da fant jeg ut at jeg skulle kjøpe med meg denne beryktede brusen. Ca. en time etter den første flasken var tom begynte noen utrolig sterke kynnere å plaget livet av meg!! Det var såååå vondt nedover mot underlivet og korsryggen at jeg nesten var sikker på at NÅ MÅ jeg på sykehuset!!!! Men ville ikke være hysterisk og satt jo på en fest(hadde da lagt med ned på sengen til vertinnen;))så bestemte meg for å se det an litt....Disse kynner/riene? kom med 10min mellom rom og varte i 2timer. Da plutselig ble alt borte! Ble nesten litt snurt,men på en annen side så er det fremgang hos meg,jeg har nemlig ikke kjent snurten av en vond kynner under hele svangerskapet... Må jo ha vært brusen som "hjalp" til???;-) Vel,spennende å se om det skjer noe mer idag.
Hermelina Skrevet 3. desember 2006 #2 Skrevet 3. desember 2006 Hm, kan jo være at det er noe på gang? : ) Hva smaker denne Bitter Lemon da?
LmS_3_prinsæssa Skrevet 3. desember 2006 #3 Skrevet 3. desember 2006 hei hvem er det som lager den??merke altså.
*Lucia* Skrevet 3. desember 2006 #4 Skrevet 3. desember 2006 Da må jeg handle dette SNAREST!!!!!! :-) Heter den bitter lemon bare?
Christine¤Sebastian¤ Skrevet 3. desember 2006 Forfatter #5 Skrevet 3. desember 2006 Den smaker nesten som grape soda synes jeg..den var god:) Vet ikke hvilket merke som lager den...men finnes i div. mat butikker og deli deluca som regel.
Snupidupi Skrevet 3. desember 2006 #6 Skrevet 3. desember 2006 Sur sitron ;D Shcweppes(?) som laga den... den e veldi go vesst man e vældi tørst
Gjest Skrevet 3. desember 2006 #7 Skrevet 3. desember 2006 Da har jeg sendt melding til mannen min om at han må kjøpe det med seg på vei hjem! Her skal ingenting være uprøvd.
Blinkimom Skrevet 3. desember 2006 #8 Skrevet 3. desember 2006 Dette må jeg også prøve Håper de har den på shell
*Lucia* Skrevet 4. desember 2006 #9 Skrevet 4. desember 2006 Da har jeg også kjøpt..............................
KrissyL & Aurora Skrevet 4. desember 2006 #11 Skrevet 4. desember 2006 Straks på vei til butikken ;-)
tess27 jonathan kom 23.12.06 Skrevet 4. desember 2006 #12 Skrevet 4. desember 2006 hvordan ser denne flasken ut da?? må jo prøve det som prøves kan:) hehe
Gjest Skrevet 4. desember 2006 #13 Skrevet 4. desember 2006 Jeg drakk en hel liter bitter lemon i går og har alri sovet så godt som i natt, så jeg føyer dette bare i rekken til nok en av de kjerringrådene som ikke funker på meg! Argh....!!!
LmS_3_prinsæssa Skrevet 4. desember 2006 #14 Skrevet 4. desember 2006 hehe .nu har æ kjøpt mæ,bitter lemon,nam nam.... fleir som har prøvd eller???
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå