PINKY:) Skrevet 2. desember 2006 #1 Skrevet 2. desember 2006 vel må jo innrømme at jeg har ikke vært særlig snill, blid å grei mot han i det siste. heller sur å bitchy. han har da altså fikset barnevakt til vår 4 år gamle sønn i noen dager og vi skal på hytte tur helt alene. gud så deilig. aldri vært vekke alene noen steder meg og han før så det var jo den overaskelsen. så han har fått noen pluss poeng nå som sikkert varer til vi kommer hjem igjen.
småen og smulan Skrevet 2. desember 2006 #2 Skrevet 2. desember 2006 Så koselig. Min samboer er også fantastisk. Han har bestilt en tredagerstur til Stockholm slik at vi kan kose oss litt. En romatisk tur før småen kommer. Jeg elsker virkelig den mannen.
Gjest Skrevet 2. desember 2006 #3 Skrevet 2. desember 2006 så søtt hva skulle vi gjort uten menna vårs??? min har ikke gjort noe slikt for meg da,men han er der for meg og hjelper meg mye,så det er kjempe kos
Gjest Skrevet 2. desember 2006 #4 Skrevet 2. desember 2006 Ja, vi er heldige gitt! Blir ingen tur på oss før over jul, men mannen min er så flink å passe på meg og ta seg av huset i tillegg til jobb. Herlege herlege menn!! Hurra hurra for dei!
Anonym bruker Skrevet 2. desember 2006 #5 Skrevet 2. desember 2006 Min mann ligger bare på sofaen han... Roter i huset og skitner til kopper og kar... Slenger klær overalt... Men han er min mann, og jeg elsker ham selv om han er en latsabb :-) Krysser fingrene for at han blir mer hjelpsom med husarbeid og slike ting utover svangerskapet.
Lovehearts Skrevet 2. desember 2006 #6 Skrevet 2. desember 2006 jeg har en fantastisk kjæreste. jeg orker ikke mer enn å jobbe, sove og spise. har ikke gjort en ting i huset på over tre måneder. han ordner opp, uten en mine, han sier dt er så kjekt at han kan gjøre noe også, siden jeg bærer frem jenta vår han er verdens skjønneste!
**My little Miss drama and I** Skrevet 2. desember 2006 #7 Skrevet 2. desember 2006 Han jobber veldig mye nå i desember drar 8 på mårran og kommer hjem halv 23 så synes deter kos å gjøre litt for han jeg:-).. Han forsørger oss jo på en måte:-) Han var ikke så flink før ,men etter UL og etter at han så lille prinsessa er han som en stolt hane å hjelper til med vask o.l ,men siden jeg er mest hjemme å suller har ikke jeg noe i mot det ennå ,men etterhvert når jeg blir større vet jeg han vil gjøre det meste!! Han er så fantastisk så..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå