**Håper** Skrevet 2. desember 2006 #1 Skrevet 2. desember 2006 Hei go-jentene=) Jeg har ikke vært her inne på en stund. Men som jeg har skrevet før så klarer jeg ikke å glemme dere. Har vært litt mye for meg den siste tiden etter at jeg ble alene. Det tar på å være alenemamma. Men jeg og jenta mi har det bra. Nå er jeg så spent på å høre hvordan det går med dere, Lone og Trine. Herregud som tida flyr avgårde. Tenk at dere er allerede her på 2.tri. Er så glad for at dere er over 12 ukers grensa. Tenker masse på dere og ta godt vare på dere selv og lille nurket deres i magen. Jeg kommer innom her av og til for å skravle litt med dere. Mange klemme rfra meg til dere.
**Håper** Skrevet 2. desember 2006 Forfatter #2 Skrevet 2. desember 2006 "dytter opp så dere ser dette"
Gjest Skrevet 2. desember 2006 #3 Skrevet 2. desember 2006 Hei snuppelure Jeg klarer ikke å glemme deg heller.. Så det er bra at du kommer innom en tur en gang i blant og skravler litt med oss Bare bra med meg.. Er 13+3 i dag, og var på tidlig UL på tirsdag. Det var sååååååå utrolig. Der var det iallefall full fres inni magen der. Det var veldig snodig og se, og det ble vel litt mer virkelig når man fikk sett knøttet.. Skal på sykehuset 4.januar til ordinær UL. Og da er jeg jo 18+1, så det skal bli knallmoro og se om de kan se hva slags kjønn det er Håper at du har det bra!! Det tar nok på å være alenemamma ja, men jeg er sikker på at du klarer det kjempefint!
**Håper** Skrevet 2. desember 2006 Forfatter #4 Skrevet 2. desember 2006 Ååååå, kjære Trine=) Såååå koslig å høre fra deg igjen og kjempe godt å høre at alt er bra med deg og lille i magen=) Er så rørt jeg. For jeg er så glad på dine vegne, Glemmer aldri da jeg følte at du kom til å teste positivt på testen =) Tenk som tiden har gått så fort. Kunne ønske jeg så deg nå og kunne gitt deg en klem. Du er ei fantastisk jente du=) Jeg tar godt vare på jenta mi vettu. Hun får all den tryggheten og kjærligheta et barn kan få. Så det går bra. Nå har jeg barnefri. Hun er hos sin pappa denne helga. Jeg får besøk av en kompis etterpå. Skal kose oss med god mat og rødvin. Blir kos. Begynner vordende pappa og gå opp for han at han skal bli pappa da?? Tenker masse på deg. Stor klem
Gjest Skrevet 2. desember 2006 #5 Skrevet 2. desember 2006 Hei igjen Hehe.. Det kommer aldri jeg til å glemme heller.. For du var sååååå SKRÅSIKKER på at jeg var gravid.. Det var en så snodig følelse.. Ukene raser av gårde og jeg har sååå masse og gjøre. Nå før jul er det jo ekstremt.. Hehehe Jeg tar i mot klemmer med takk jeg Jeg regner med at du og jenta di har det bare bra!! Du har iallefall en sterk personlighet, og jeg tror du vet hva du vil Godt å ha litt barnefri innimellom.. Dere har kommet opp med en grei ordning??? Kos deg sammen med kompisen i kveld Den vordende pappa begynner leser i hakkespettboken sin, og den er snart lest ut Han var med på ultralyden og var kjempeglad.. OG stolt.. Hehehehe Men i dag har han bursdag, så nå skal vi straz ut o spis kinamat. Så skal vi til mamma og papp etterpå. Vi prækas
**Håper** Skrevet 2. desember 2006 Forfatter #6 Skrevet 2. desember 2006 Gratulerer med dagen til din kjære samboer og vordende pappa=) Ønsker dere en kjempe fin kveld. Ja det er godt med barnefri innimellom. Hun er hos sin pappa annenhver helg. Han tar heldigvis ansvar. (Det er ikke faren til jenta mi som jeg var sammen med nå sist) Jeg har jenta mi fra et tidligere forhold. Blir visst innvikla dette. Hehe. Ja, jeg har en sterk personlighet. Noe jeg er veldig stolt av. Jeg tar både ansvar for jenta mi og meg selv. Nå som jeg er alene igjen, så er jeg ikke den jenta som "surrer" rundt om du skjønner. Vi snakkes snuppa mi. Kos dere masse nå og ikke stress for mye i førjulstida. Stor klem
Gjest Skrevet 2. desember 2006 #7 Skrevet 2. desember 2006 Godt med en gutt som endelig tar litt ansvar.. Mange nok av de som ikke gjør det... (Men det er visst mange kvinnfolk som ikke gjør det heller.. ) Og de guttene som gjør det er voksne og ansvarsbevisste, det er sånne gutter vi jentene vi vil ha... Jeg skjønner deg! Jeg var heller ikke jenta som surra rundt da jeg var singel for noen år siden.. Da jeg kasta samboern på hodet og ræva ut av leiligheta våres... Angrer ikke på de i det heletatt. Er det smarteste valget jeg noen gang har gjort tror jeg.. Vi prækas.. skal ikke stresse mye.. skal jobbe 22, 23, 24, 25, 28,29.. så det blir dårlig med jul på meg gitt..
**Håper** Skrevet 2. desember 2006 Forfatter #8 Skrevet 2. desember 2006 Jepp, vi jenter som har vett oppi toppen, kommer man lengst med. Oiiii, du skal jobbe hele jula du ja. Jaja, det blir penger ut av det. Kjekt det. Men ta godt vare på deg selv nå og hele jula. Lov meg det. Bryr meg om deg vettu. Vi må holde kontakten Trine. Klem klem
Lone35 =0) Skrevet 3. desember 2006 #9 Skrevet 3. desember 2006 Endelig er du der! =0) *snufs* Du aner ikke hvor jeg har tenkt på hvordan det går med deg og jenta di. Hadde snart gitt opp håpet om å se deg mer her inne. -Men så kommer du, helt plutselig! =0) Jeg har virkelig tenkt mye på deg her i det siste, i alle mulige situasjoner; når jeg har gått igjennom huset her, mens jeg har skiftet bleier, pussa tenna og midt inne i en roman. Da ser jeg deg med ditt lange hår og tenker; lurer på om jeg får høre fra henne snart? Utrolig hvor mye en person fra nettet kan komme til å bety for deg!! Jeg håper at du ser lyset i tunnellen nå, at ikke alt er mørkt og trist. Men jeg skjønner også at du trenger mer tid på å komme videre etter et brudd. Jeg har vært igjennom det selv, å bli alene med et barn. Min medisin var støtte og besøk fra venner gjennom vinteren, før jeg på våren begynte å pusse opp huset.*smiler* Du er en sterk person, det føler jeg. Så dette knekker deg ikke, dette gjør deg enda sterkere og mer erfaren. Ja, Juhupia, ingen skal visst gå igjennom livet uten skrammer,,, Jeg er kommet 13+5 i dag. Magen begynner å bli hard nederst. Den bekymringen jeg har i dag er at jeg ikke har kjent den boblinga fra ungen siden torsdagskvelden. Tror du det er noe galt Juhu? Jeg har jo kjent boblinga en ukes tid nå, men de siste par dagene har den kommet vekk. Og jeg blir litt redd for at det kan ha tilstøtt fosteret noe. Håper du kommer tilbake snart igjen. Du skal vite at du er savnet på mange hold. Tror ikke at det kun er meg som er blitt glad i deg her inne =0) Klem til en god venn fra
**Håper** Skrevet 3. desember 2006 Forfatter #10 Skrevet 3. desember 2006 Åååååå, her er du endelig snuppa mi, Lone:=) TUSEN TAKK for utrolig koslige ord fra deg. Ikke rart jeg får tårer i øynene igjen. Hver gang jeg hører fra deg og skriver med deg så blir jeg helt blank i øynene. Du er ei flott dame som har fått et stort plass i mitt hjerte. Du varmer meg helt. Takk for at du er den du er og for at vi fikk så god kontakt. Jeg komme rgarantert inn her av og til. Jeg tenker mye på deg også skal du vite og håper alt e r bra med deg, nurket i magen, dine barn og samboer. Tenk at du er snart 4 mnd på vei alt. Dette er jo helt utrolig. Tida går så fort. Så morro at du kjenner den lille i magen din. Du trenger ikke å bekymre deg "jenta mi". Nurket ditt har det sikkert kjempe bra og trygt inne i magen din. Det at du ikke kjenner den boblinga nå er ikke noe fare. Bare vent om noen uker til, da blir det mer og mer du kjenner. Kjære Lone, du betyr mye for meg. Kunne så ønske jeg kunne holdt rundt deg nå og gitt deg mange klemmer. Jeg glemmer deg aldri vettu og vi skal ikke miste kontakten. Go klem til deg fra meg.
Lone35 =0) Skrevet 3. desember 2006 #11 Skrevet 3. desember 2006 Kjære Juhupia! =0) Godklem tilbake til deg! *smiler* -Ja nå kan jeg virkelig smile. For i kveld rørte bebisen på seg igjen, så nå får jeg sove i kveld. (Har du sendt den noen tanker om at den må hilse på mammaen sin? =0) Ikke sikkert du er så sent her inne. Trolig ikke, men det er godt å få skrevet ned noen tanker før man legger seg. Blir liksom som en dagbok det. -Men hadde dette vært en mail og ikke på nettet, så hadde jeg nok kunne vært litt mer åpen omkring detaljer. Det er jo noe alle vet at nettet er som en stor bok hvor hele verden kan se inn i. I morgen skal jeg på sykehuset til en spesialist. Jeg bruker daglig medisiner pga en kronisk sykdom jeg har, og medisinene må kanskje reguleres i forhold til svangerskapet. Så derfor blir det halv arbeidsdag i morgen, før jeg kjører til St.Olavs. Gruer meg litt, men det går vel bra. Håper du ikke sitter for mye alene om kveldene og grubler, Juhu. Hadde jeg visst hvor du bodd, (og det ikke hadde vært foooor langt unna), skulle jeg tatt med meg kakao og Scrabble og kommet en tur. Så kunne vi tatt et slag, snakket og snakket og ledd oss fordervet, og glemt andre ting for en stund =0) He he.. Håper jeg hører fra deg igjen snart, du min kjære venn! Store klemmer fra meg til deg =0)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå