Anonym bruker Skrevet 1. desember 2006 #1 Skrevet 1. desember 2006 Tror dere det er dumt og slutte med minifom når det er tenner på gang??
Anonym bruker Skrevet 1. desember 2006 #2 Skrevet 1. desember 2006 Hva har Minifom med tenner å gjøre? Ved tenner skal man bruke Dentinox.
Mikroline Skrevet 1. desember 2006 #3 Skrevet 1. desember 2006 Jeg tror jeg ville ventet med å slutte med minifom fordi man da ikke kan vite om baby er sutrete pga tenner eller fordi han han har vondt i magen. Her i huset sluttet vi forøvrig med minifom da lillemann var 3 mnd, og det gikk veldig fint. Ingen magesmerter lenger:)
Anonym bruker Skrevet 1. desember 2006 #4 Skrevet 1. desember 2006 Takk Engla_augustgutt.. Tror vi venter noen dager vi.. Så får vi prøve da.. Og anonym.. Jeg vet at man bruker dentinox mot tenner.. Jeg lurte bare på siden vi bruker minifom om det kansje var dumt og slutte med det akkurat nå som det er tenner på gang.. Hi
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå