Gå til innhold

Hvordan går det i morgen...???


Anbefalte innlegg

Etter å ha vært trist og lei pga brudd med kjæresten min tidligere i høst,føles livet litt mere spennende for tiden... Og i morra skal jeg (av alle ting!!!),møte en gutt/mann som jeg aldri har møtt før... Altså jeg skal på blind date!!!!!

 

Jeg har snakka med han flere ganger,og det har vært mange sms`er som har blitt sendt i mellom oss,og så har vi "prata" på msn,men aldri møttes!

 

Og i morra skjer det!!!!!! HJELP!!!!!!!!

 

Er det noen som ser hvordan det går? Og kommer kjemien til å være like bra når vi møtes? Ser dere kjærlighet på oss?

 

Fødselsdatoene våre:

Jeg:24.10.74

Han: april 76 (Husker ikke helt nøyaktig)

 

Hadde vært såååå spennende om noen hadde tatt seg tid til å svare meg!!!

 

Klem fra

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/7300012-hvordan-g%C3%A5r-det-i-morgen/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Annonse

Heeei

 

Jeg får ikke opp noe spesifikt ak nå, siden det er så sent som nå, litt utslitt etter en hel dag med sykt barn :)

 

Det jeg ser nå, er at dere kanskje er litt "sjenerte" med det samme, men det løsner fort :) virker som dere finner tonen..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...