-mamma85-jente06 Skrevet 30. november 2006 #1 Skrevet 30. november 2006 idag kom jeg hjem etter å ha vært på sykehuset i 2 netter. på tirsdagskvelden fikk jeg rier så jeg dro til sykehuset med en gang. der lå jeg med rier i ca 9 timer.fikk 2 sprøyter med lungemodning. livmormunnen var helt moden,men jeg hadde ingen åpning, så da fikk jeg en tablett som dempet riene,å etter det har jeg ikke hatt rier. fikk dra hhjem idag, men de mente det ikke kom til å ta nå mere enn et par dager før jeg kommer til å føde, max 14 dager. så nå får jeg bare ligge å slappe av så lenge som mulig. Er 33+1 idag. får håpe jenta mi klarer å holde seg inne i magen min iallefall et par dager til,men etter at jeg kom hjem så har jeg hatt noen ganske sterke sammentrekninger i magen pluss veldig vondt i ryggen,så har en liten følelse på at det ikke er så lenge til nei.. det var en liten opppdatering fra meg da:)
Svella Skrevet 30. november 2006 #2 Skrevet 30. november 2006 Da ønsker jeg deg lykke til. Håper alt går bra med den lille som jo melder sin ankost litt tidligere enn antatt. Lykke til. Hold deg i ro så lenge da.
Zoomer - lykkelig tobarnsmamma Skrevet 30. november 2006 #3 Skrevet 30. november 2006 Uff... så rart at du ikke fikk rie-dempende med én gang, men flott at jenten din er såpass stor at hun klarer seg fint nå utenfor magen også, dersom det blir tilfellet snart. Du får ta det mest mulig med ro, så får vi håpe at babyen vil holde seg inne i magen så lenge som mulig ) *krysser fingrene for deg* Lykke til!!
Beatej80 Skrevet 30. november 2006 #4 Skrevet 30. november 2006 Lykke til! Ta det med ro nå da, så får vi håpe babyen vil være inni magen litt til da iallefall.. men bra du har fått lungemodnings-sprøyte da, betryggende det da.
ina:) Skrevet 1. desember 2006 #5 Skrevet 1. desember 2006 Ta det med ro nå da og prøv å slappe av så godt du kan:=) Lykke til )))
Tirilill Skrevet 1. desember 2006 #6 Skrevet 1. desember 2006 oi oi...kjenner jeg får helt frysninger på ryggen! Tenk at du snart er mamma! kanskje første mann her inni i januarklubben! Snike slik i køa da gitt! hehe.... Lykke lykketil!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå