Gå til innhold

DIB-treff for juli-babyer i Oslo onsdag 6/12...


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg lager en ny tråd på dette, for det er kanskje ikke så lett å finne beskjeden i den andre tråden...

 

Onsdag 6/12 blir det altså treff hjemme hos Aina på Ryen!! :o)

 

(Du legger vel kanskje ut e-mail adressen din Aina, så kan de som trenger vei-beskrivelse sende deg en liten mail...) :o)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg håper jeg kommer. Skal egentlig til Sverige med mamma, men skal høre om vi kan ta det en annen dag. Er så koselig med treffene, så koselig å få blitt med. Kan du sende meg veibeskrivelse Aina?

Skrevet

Vi kommer også:-)

Skrevet

Har sendt deg mail, jeg kommer onsdag. Skal sende deg adressa til Aylin og, har den på andre mailen min:-)

Skrevet

Dytter denne til toppen, jeg! :o)

Skrevet

Hej, Jag var med Tilde på fotografering förra onsdagen och skall nästa onsdag titta på bilderna kl.15. Var ligger Ryen? Undrar om jag skulle hinna komma utan att det blir stressigt? //Tiina&Tilde

Skrevet

Hvis du går inn på www.trafikanten.no så finner du muligheter for å sjekke rutetabeller. Der kan du søke på adresser så får du foreslått ulike måter å komme deg dit med kollektivtransport. Send en mail til Aina, så får du skikkelig veibeskrivelse. Enkleste er å ta T-banen til Ryen T-bane-stasjon, tror jeg. Det tar vel 10-15 minutter fra Jernbanetorget. Og så er det fem minutter å gå når du kommer av T-banen... :o)

 

Koselig om du kommer en tur! :o)

Skrevet

Dytter denne opp igjen. Koselig om det kommer noen nye og, så er bare å slenge dere på:-)

Skrevet

Ser ut til at Hilde M, Kosemoms, Carina, Tiina og kanskje Mona kommer til meg i morgen, er det flere som tenker seg en tur?

Skrevet

Hei!

 

Jeg er helt ny her, og synes det hadde vært koselig å bli kjent med andre med små bebiser i Oslo-området! Så blir gjerne med på treff i morgen jeg.

 

Jeg har en liten jente som er født 2.juli.

 

 

Skrevet

Hei hei og takk for sist;)

 

Jeg vil også gjerne komme til deg i morgen Aina! Sorry at det ble på så kort varsel, men dagene flyr forferdelig fort, og plutselig var det tirsdag..

 

Har du fått mailadressen min mon tro? Hvis ikke så er den [email protected].

 

ses i morgen da!!

Skrevet

Forresten.. -når er det? 11-12 tiden?

Skrevet

pleier møtes i 11-12 tiden. Kosemoms og jeg tenkte å komme i halv 11 tida hvis det går bra Aina? Da slipper jeg å dra hjem for et kvarter etter å ha levert i barnehagen:-)

 

Så koselig at så mange nye blir med, stas å bli kjent med litt flere!

 

Skrevet

Jeg kommer også. Skrev vel det på den forrige tråden, tror jeg... Blir hyggelig å se dere alle igjen, og hilse på dere nye. :)

Skrevet

Hei

 

Nå er jeg tilbake fra ferie, og kommer gjerne en tur i morgen, håper jeg husker veien...

 

Hilde H.

Skrevet

Som sagt Ingrid, synd at du ikke fikk vært med i går men neste gang håper jeg det passer :=)

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...