alexandriah Skrevet 28. november 2006 #1 Skrevet 28. november 2006 En liten oppmunting til dere som ønsker keisersnitt grunnet fødselsangst: ikke gi dere! hvis dere virkelig ønsker ks, KREV det! Fikk dato idag- får min lille gutt på Ullevål 21.12. De har hele tiden vært utrolig proffe, greie, osv- ingen har forsøkt å overbevise meg om å føde normalt, sev om jeg ikke har noen grunner for å ønske ks annet enn at jeg ikke har lyst til å føde vag (er redd for skader på barnet el. meg selv) Føler veldig med dere som sliter med å få innvilget- det virker som om det er enorme forskjeller i helsevesenets ks-politikk rundt om i landet. Lykke til til dere alle sammen- å velge ks burde være en selvfølge i norge i 2006!
Fisk med CV Skrevet 28. november 2006 #2 Skrevet 28. november 2006 Så bra at du har fått innvilget KS da. Hvordan blir det når du skal ha KS 21. desember, blir det julaften på sykehuset eller kan du slippe ut tidligere enn de vanlige 5 dagene dersom du oppfører deg pent? ;-)
Gjest Skrevet 29. november 2006 #3 Skrevet 29. november 2006 Gratulerer så mye ! Helt enig med deg ! STÅ PÅ JENTER ! Dere får det til ! Stor klem fra ei som fikk ks grunnet sterk fødselsangst
alexandriah Skrevet 30. november 2006 Forfatter #4 Skrevet 30. november 2006 takk for svar slipper nok ikke ut før 1 juledag,men men... nå bare gleder jeg meg til å møte gutten vår!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå