Anonym bruker Skrevet 28. november 2006 #1 Skrevet 28. november 2006 Noen som vet hva jeg kan gjøre for å bli kvitt det/ strekt/tøyd ut der. får liksom ikke strekt ut skikkelig, vondt å sitte.
Lystpåentiljeg Skrevet 28. november 2006 #2 Skrevet 28. november 2006 Endelig noen med samme smertene som meg! Har hatt dette i flere måneder, og tja, "det må være muskulært". Står i kø for fysio for bekkenløsning, og hadde håpet at fyioen kunne sett på dette også, men nå har jeg jo snart termin, uten å ha fått time, så blir vel ikke noe av. Gjør veldig vondt, men bare på min høyreside - og spesielt hvis jeg prøver å ligge.
Gjest Skrevet 28. november 2006 #3 Skrevet 28. november 2006 Næmmen, jeg har også vondt rundt der! litt på venstre sida i "bh-høyde". Trodde først det ikke hadde noe med graviditeten å gjøre, men det går i alle fall ikke over! Har gått sånn leeenge nå! Jordmor anbefalte meg å gå til naprapat. Det koster riktignok litt, og tror ikke jeg får dekket noe, men skal forsøke en time og se hvordan det går. Om det hjelper, er det verdt pengene syns jeg!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå