Gå til innhold

UL idag ...


AwholeNewWorld

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei alle sammen,

 

Spesielt Mamma`n til det lille frøet og Solstorm!

 

Vi har idag vært på UL, og fikk den beskjeden vi ønsket oss! Alt står bra til med den lille inne i magen. Fikk justert termin til en dag tidligere enn det vi hadde sist gang, så nå er 20.07 i følge han i dag.

 

Vi er bare kjempeglade og lettet over denne nyheten!

Det er en ubeskrivelig følelse!

 

Stor klem fra oss!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

ååå kjempebra.. jeg fortet meg hjem nå, og logget meg inn på skoa å jakka på:) kjempe bra, nå blei jeg gla:) da har vi jo termin på samme dag :) :)

Skrevet

Hei igjen,

 

Jippi :=) !! Morro med termin samme dag, da!

Det beste var å se at det var liv i magen! Det var en helt utrolig følelse!

 

Hvordan har din dag vært idag da?

Klem fra en lykkelig jente!

Skrevet

Hei

 

Så flott at det var gode nyheter. Nå kan du få slappe heilt av og ikkje bekymre deg meir. Eg kan ikkje forestille meg den lettelsen ein gang.

 

Klem

Skrevet

Det var en helt utrolig følelse! Vi satt der inni mørket og gråt noen tårer begge to, barnefar og jeg. Det var meget spesielt :=)

 

Unner alle kommende mødre den spesielle følelsen av å se din lille hjerteknuser for aller første gang :=)

 

Stor klem!

Skrevet

hei igjen! idag er faktisk første dagen på lenge at jeg har fått i meg litt mat, herligt.. kjente at jeg begynte å bli litt slapp nå, så det var godt å komme litt ovenpå igjen... ellers alt bra.. teller dager til jeg er over de 12 ukene, da kan jeg slappe helt av.. er ikke såå lenge til:)

 

du må fortelle hvordan det gikk på middagen, da du skulle fortelle.. vi har fortalt det til "alle". gjorde det ganske med en gang.. :)

 

ha en fin kveld.. klem

Skrevet

Hei Mamma`n til det lille frøet!

 

Middagen gikk kjempebra!

pappa og kjærsten ble så overasket og glade :=) Så nå vet alle i den nærmeste familien det! Godt å kunne dele dette med de, ikke bare holde det inni seg hele tiden!

Så idag har vært en dag med mange følelser! Er nesten utmattet :=)

 

enig, ser veldig frem til 12. uke. Vi passerer uke 7 på torsag, vi da. Så det er fortsatt en liten stund til, men vi ser fremover allikavel! Vi har ikke noe annet valg, enn å tenkte positivt !ikke sant?

 

Stå på videre, Mamma`n til frøet!

 

Ha en fin kveld videre du også!

 

Stor klem,

Skrevet

Så deilig. Er jo den beste nyheten en kan få nå som spira er satt. Skal i morgen vi og håper på samme beskjed!!!=)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...