lucky1 Skrevet 28. november 2006 #1 Skrevet 28. november 2006 hei hei :-) jeg skjønner ingenting..... jeg er så sikker på at jeg er gravid, men INGEN tester viser positivt. har tatt mange nå... noen som ser noe??? jeg: 030481 han: 290379
Twig Skrevet 29. november 2006 #4 Skrevet 29. november 2006 så rart.. jeg føler kvalme når jeg leser deg og..
lucky1 Skrevet 29. november 2006 Forfatter #6 Skrevet 29. november 2006 hmmm skjønner ingenting. føler det såå på meg men det vises ikke. ser du om jeg er det eller er det uklart?
Twig Skrevet 29. november 2006 #7 Skrevet 29. november 2006 hmm. jeg kan ikke se noe nå, men føler en intens kvalme altså.. kanskje det er for tidlig at det vises på test?
lucky1 Skrevet 29. november 2006 Forfatter #8 Skrevet 29. november 2006 det var akkurat slik med sønnen min, jeg bare visste det!! men nå har jeg tatt tester og i tillegg hat TR, OG har spiral.... men på tross av dette..... sukk.....merkelige greier takk for at du tar deg tid til meg og :-) det er så godt når men ikke er alene her, godt å ha noen som tenker likt :-) Går det bra ellers med deg og dine?
Twig Skrevet 29. november 2006 #9 Skrevet 29. november 2006 Jøsses! merkelig greier :/ Jaa heelt klart.. Jo, her går det fint, har hatt en uke med migrene, så det har ikke vært så enkelt å spå denne uken, men det har gått til en viss grad.. med deg da?
lucky1 Skrevet 29. november 2006 Forfatter #10 Skrevet 29. november 2006 for å si det slik hehe: humøret går opp og ned som en berg og dalbane, jeg har fått bekkenløsningen tilbake (derfor jeg ikke får sove), samb får seg ikke jobb, poden er sutrete, ja som du skjenner, så er ting noe slitsomt.... men alt går over :-)
Twig Skrevet 29. november 2006 #11 Skrevet 29. november 2006 aha! derfor jeg plutselig fikk sånn småvondt i ryggen når jeg leste deg.. alt ordner seg skal du se det tar bare litt tid ) Men nå skal jeg legge meg har en far å hjelpe i morgen, som sliter md gikt.. da må man være opplagt Ha en fin natt vennen
lucky1 Skrevet 29. november 2006 Forfatter #12 Skrevet 29. november 2006 hihi der har du forklaringen på det. sov godt, vi snakkes senere klem
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå