Gå til innhold

hvordan er det med dere.....


Anbefalte innlegg

Skrevet

i dag da jenter??? :)

begynner å kjenne på kroppen at jeg er død sliten i dag...ikke at jeg har noen grunn til å være det...må vel vurdere tidlig sengetid?? ikke at det kommer til å skje da...hihi!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Utrolig sliten her også. Treg i oppfattelsen, trøtt i kroppen og generelt lavt energinivå i hele dag. Slitsomt!, hehe... Skulle ha møte kvart over ni på jobb i dag så jeg troppet opp, men det gjorde ikke hun som skulle lede møtet. Trodde hun hadde gitt beskjed, men det hadde hun jo ikke. Så jeg har vært på jobb i 11,5timer i dag, og det hjalp ikke akkurat på sliten-følelsen... Nå starta del 2 i Wallander på tv, så da må jeg nesten se det ferdig selv om jeg har lest boka ;o)

Skrevet

Hei hei!

 

Det er egentlig ikke så verst her, bare litt sliten av å sitte foran dataen og skrive rapporter, og forkjølelse.. Er 3 dager over ikm nå da! Men sist gang var tr en uke for sein, så stoler ikke på at hun holder seg borte denne gangen. Er kjempetrøtt, kjenner jeg nå. .Skal se Smith & Jones på NRK1 om ca en halvtime, så blir det senga :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...