Abracadabra Skrevet 27. november 2006 #1 Skrevet 27. november 2006 snakket med føden nå - hun rådet meg til å slappe av, få i meg mat, og vente. enten ville det ta seg opp, eller dabbe av...sukk. kunne jeg jo sagt selv det! ;-) men ok, greit å få det bekreftet. nå bare håper jeg det tar seg opp....heia småen, kom ut kom ut! har fremdeles kraftige og til dels onde kynnere, så jeg klamrer meg til håpet.
PetuniA *HøygraviD* Skrevet 27. november 2006 #2 Skrevet 27. november 2006 Du får ha lykke til! Tenk SMERTE!
Abracadabra Skrevet 27. november 2006 Forfatter #3 Skrevet 27. november 2006 ja hver gang det strammer seg sitter jeg og heier på smertene, hehe. må jo være en av de få gangene jeg sitter og tenker JA! Mer smerte, aber schnell! ;-)
guttemamman:) Skrevet 27. november 2006 #4 Skrevet 27. november 2006 ååå, så spennende....Håper det kommer seg skikkelig i gang før natten er omme;o) Lykke til...
Sunshine:0) Skrevet 27. november 2006 #5 Skrevet 27. november 2006 Hei:0) Ikke for å skuffe deg men......jeg har hatt det sånn i litt over en uke nå!!! Slitsomt!! Overlegen sa på mandag for en uke siden: så moden jeg var og men to cm åpning ville det neppe gå lang tid...kanskje max 5 dager hvertfall ikke overtid!! Er på overtid nå!! Men håper det går fortere for deg:0) Lykke til:0)
Gjest Skrevet 27. november 2006 #6 Skrevet 27. november 2006 Så spennende da. Jeg heier på kynnerne mine jeg også, men de er liksom ikke langvarige nok. Hvor lange er dine da? Mine er sikkert ikke vonde nok heller:) Men heier på deg. Håper det kommer ordentlig i gang snart:)
Abracadabra Skrevet 27. november 2006 Forfatter #7 Skrevet 27. november 2006 hei igjen alle sammen og takk for lykkeønskninger! *sukk* må vel kanskje innse at det har dabbet av her gitt. det kommer fremdeles sterke kynnere i ny og ne, og jeg kjenner det godt i ryggen enda... men ikke så ofte eller onde som tidligere i dag. det holdt jo på i tolv timer da, sånn ca hvert tiende minutt, så jeg håpet i det lengste at det skulle ta seg opp...! dere andre som opplever dette, har dere ondt oppi skjeden også? innbilder meg at det er livmormunnen som åpner seg, eller i hvert fall modnes, kjennes ut som det blir strukket oppi der i hvert fall, litt sånn stikkende smerter - i tillegg til muskel-ondt i ryggen og mensen-ondt i magen. vanskelig å forklare, men kanskje noen skjønner hva jeg mener? ;-) nå er mitt største håp at jeg skal våkne med et plask midt på natten og måtte småjogge opp på føden, hehe. Nei, får vel smøre meg med tålmodighet litt til... vel jeg har fått pakket mer i fødebagen nå da, det er jo positivt! den inneholdt kun bind, dopapir, kamera og papirer til føden før i dag, hihi. pluss vasket og strøket sengetøy og lagt i kurven, og vasket og strøket gardiner og hengt opp...så jeg har jo fått gjort mye i dag da, har jo vært litt giret... ;-) kanskje derfor det stopper opp? hehe! vi får krysse fingrene for hverandre nå da, spes for dem som er på overtid, det er jo ikke pent å snike i køen... ;-) (skjønt får jeg sjansen så må jeg innrømme at jeg gjør det, altså!) hehe ha en flott kveld damer, tusen takk for støtten! ;-)
Gjest Skrevet 27. november 2006 #8 Skrevet 27. november 2006 Jeg satser også på et vannplask i natt, så har jeg noe konkret å forholde meg til. Har ganske regelmessige tak, men er veldig i tvil om dette er noe eller ikke. Hadde lagt meg, men bare måtte opp for å skrive et innlegg:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå