vips-77 Skrevet 27. november 2006 #1 Skrevet 27. november 2006 Eller er det bare jeg som ser rar ut? Samboer har også reagert sånn på at det er så mange som glor sånn på meg!!! Skulle tro det var vanlig å se gravide der ute i verden da men..... Er faktisk litt irriterende til tider..
goytil Skrevet 27. november 2006 #2 Skrevet 27. november 2006 her er det veldig lite folk... så ingen glor.. he he...
Gjest Skrevet 27. november 2006 #3 Skrevet 27. november 2006 Ja merker det når jeg er ute. Men bare snille og smilende blikk liksom. Har ikke plaget meg. Men merker at junior reagerer litt på det. Og beg å stryke på maven min. Som at han markerer at "Dette er mamman min altså..."
Angelas_Baby Skrevet 27. november 2006 #4 Skrevet 27. november 2006 Ja, og jeg er sååå lei av det!! Jeg ser på gravide damer jeg også, (alltid gjort) fordi det er jo veldig fasinerende og pent, MEN jeg har da aldri GLODD!!! Og jeg føler meg heller ikke så j**** fresh om dagen heller, så liker ikke at folk snur seg mot meg da vi er ute! Dem kan heller finne noe annet å stirre på!!!!
Tess30 Skrevet 27. november 2006 #5 Skrevet 27. november 2006 ja skulle tru folk ikkje hadde sedd en gravidemage før!!! hehe Men har tenkt på det i det siste... Æ ser jo åsså på magen tell gravide vess æ ser nån... hihi
Snupidupi Skrevet 27. november 2006 #6 Skrevet 27. november 2006 Har ikke merka så mye gloing... men så e æ ikke så mye ute å farta heller..
t-79 og Jakob+ spire:) Skrevet 27. november 2006 #7 Skrevet 27. november 2006 Ja, mange som ser....og jeg syns ikke det er spes hyggelig jeg, er liksom ikke alle som smiler eller noe, dem bare SER........... Og når man da føler seg som en elefant i en glassbutikk, gjør ikke den gloinga saken bedre nei!!!!
*¨¨* Skrevet 27. november 2006 #8 Skrevet 27. november 2006 veeldig..hehe.. utrolig at folk tør glo sånn!! noen glor helt uten hemninger, begynner å bli litt lei av det ja, men tenker jeg får bare ta det som et kompliment og vralte videre som ingenting., hehe :-)..vet med meg selv at når jeg ikke er gravid selv synes jeg det er så fint med gravide kropper....men det er jo andre da, føler meg ikke akkurat veldig fin selv når jeg går gravid :-)
Fikk nr to i desember Skrevet 27. november 2006 #9 Skrevet 27. november 2006 Jeg er enig med deg jeg, Nala. Det plager ikke meg, ingen som stiller seg opp og glor, som du sier smilende og snille blikk. Og jeg smiler tilbake, ganske så stolt av denne magen min jeg! Det er også mange som klager over at magen blir allemanseie, at fremmede tar på den. Det har jeg også vært forskånet for, og de få som har tatt på den er kjente, og de må bare kjenne! Jeg har vel vært heldig! :0)
Mamma til 3 <3 Skrevet 27. november 2006 #10 Skrevet 27. november 2006 En del som glor ja. Ikke alltid like positiv gloing heller. Men det hører vel med til at jeg er 19 år. Høygravid og har som regel med meg dattern på 2 år. Men i noen tilfeller så syns jeg det er litt stas at folk glor. Men skjønner ikke at de tørr. Hehe
Gjest Skrevet 27. november 2006 #11 Skrevet 27. november 2006 Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mye fordi jeg går sååååååååååååååååååååå sakte og peser for å få i meg oksygen...tror jeg....og når jeg begynner grine i midten av en bakke, da..hihi..kanskje ikke SÅ rart at folk titter da, men..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå