Gå til innhold

Det stikker og prikker "down under"...


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hm, 9 dager til ikm, 9 dager siden el og nå i dag stikker det grundig nederst i magen og ned mot skjeden... Har vært gravid 3 ganger før, men kan ikke huske å ha kjent dette tidligere. Høres dette kjent ut for noen??

Vet egentlig ikke helt hva jeg skal tro, de andre gangene har jeg liksom "visst" at jeg har vært gravid fra egget ble befruktet omtrent, men denne gangen har jeg ikke helt denne følelsen heller. Man kan jo bli litt smårar av å gå sånn og kjenne og telle og tenke.... :-)

Kan jo uansett ikke gjøre annet enn å krysse fingrene og vente og se hva som skjer.

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

hmmm... 9 dager siden EL og 9 dager til ikm... Har veldig lang lutealfase du da?? Da burde vel i alle fall egget ha god nok tid til å feste seg... Lykke til uansett!!!

Skrevet

Øh, har jeg regnet helt feil da??

Ikke uasnnsynlig, kjenner jeg meg rett, hehe.

 

Men, altså, jeg har hatt 34-36 dagers syklus etter sa'en, fikk positiv el-test på dag 17 den 19.11 og regner med ikm ca den 6.12. Forrige mens startet den 3.11... Er det jeg om er helt på villspor da, elller? hjelp meg, jenter.:-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...