Gå til innhold

urin sendt til dyrkning....


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hva vil det si og hva er det de undersøker? Ble gjort det med min og fikk svar på at den var helt fin,men hva sjekker de ut?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det har de gjort hos meg også. Da har den slått ut på legekontoret, så sender de den inn for å telle antall bakterier og får vite om du skal ha antibiotika mot urinveisinfeksjon eller ikke. Men for å vite det må de dyrke den først. Ikke noe skummelt, og når den kom tilbake neggativ er jo alt bra :)

Skrevet

De sjekker ut om du foreksempel har fått nyrebekken betennelse - de gjorde det på min urinprøve også.

 

Jeg hadde det i sist svangerskap og er litt engstelig for å få det igjen - men det var ikke noe galt med prøven min.

 

Lykke til

Skrevet

ok,bare lurte jeg:) Takk for svar:) Lykke til dere også:) godt å ha denne siden hvor man kan spørre og grave om forskjellige ting.. hehe

Skrevet

Ja - godt å ha disse sidene!

 

Bare spør du hvis du lurer på noe så skal jeg prøve å svare!

 

lykke til ;-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...