Gå til innhold

Når er første dag i syklusen?


Anbefalte innlegg

Kanskje dumt spm, men etter 4 år på pilla husker jeg ikke hvordan normal syklus starter. Begynner en ny syklus den dagen du begynner å spotte eller den dagen du begynner å blø? Altså på fredag var det bittelitt rosa utflod og lørdag var det litt brunt og i dag begynte jeg å blø. Er jeg nå da på dag 1 eller 3?

 

 

Fortsetter under...

Right back at ya:o)

 

Er egentlig forbredt på å måte vente noen mnd jeg da, siden legen min sa at mine p-piller (diane) ikke var vanlige p-piller, var et annet hormon og mengde i de så kunne ta litt lengere tid. Men er bare så glad for å være prøver jeg at jeg klarer nok noen mnd med masse kos;o)

 

Har du prøvd lenge?

Annonse

I 19 mnd, den skal du ha respekt for:o)

 

Vi bor i bærum, han født og oppvokst her, mens jeg er født i oslo og bodd nærmere og nærmere svenskegrensa før jeg endte opp her:o)

 

Hvor hen i dette storslåtte land bor du?

jeg bor på andre siden av oslo jeg da.

på lørenskog.trives veldig bra her.

men er egentlig fra oslo begge to.

 

det blir med de 19pp,har nemlig funnet ut at

denne mnd skal detklaffe.passer best sånn mht

videre studier.

ok,jeg bor ikke på skårer,men ikke så langt fra.

 

har ikm 15.desember,så det er jo en stund til.

jeg pleier ikke å teste.de gangene jeg har gjort det

har jeg gått 3-4 dager over(det gjør jeg vanligvis ikke).

men nå blir det vel testing 18. eller 19. tenker jeg:-)

har el til uken (tror jeg,aner ikke når jeg har det men...),

så det er bare å jobbe på:-)

 

du er i begynnelsen av syklusen nå?

Jepp, begynnte å blø på morran i dag. Sluttet på pilla 1 nov, men da hadde jeg allerde spist 6 av de siden sambo ikke ga meg et konkret ja på at han var klar for en baby, men da jeg sa ville ha et ja eller nei, sa han at han trodde jeg hadde slutta. Da ble de kasta selv om jeg vet at man egentlig skal gjøre ferdig brettet, men er veldig utålmodig av meg;o)

 

El ja, aner ikke når den kommer egentlig jeg da, men skader jo ikke å kose masse gjennom hele måneden;o)

neida,det er bare å kose seg masse,så klaffer det nok til slutt.

jeg har prøvd å bruke sånne el-tester noen ganger,men de slår

ike ut,så gidder ikke bruker mer penger på det.

tar det som det kommer.

 

hallo Hannah:-)

Annonse

Nei, tror ikke jeg kommer til å bruke penger på el tester jeg heller, kommer sikkert til å gå nok penger til graviditetstester;o)

 

Og hei til Hannah, koselig:o)

 

Og dette begynner å ligne på en skravletråd;o)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...