"charlie" Skrevet 4. desember 2006 #2 Skrevet 4. desember 2006 hei planlegger! jada - har vært altfor travel til å logge inn.. ;-) nr 2 kom torsdag 02.11., to uker før tiden. (og er i skrivende stund 1 mnd..) hadde trøbbel med blodtrykk, og var til obs på sykehuset helgen før, hvor de vurderte å sette i gang. men så kom hun altså på egenhånd noen få dager etter! alt går veldig fint - premiebarn som spiser og sover. tenker på dere her inne - så jeg måtte ta meg en tur i dag!
❤lille stjerne❤ Skrevet 4. desember 2006 Forfatter #3 Skrevet 4. desember 2006 GRATULERER SÅ MYE!!! Så koselig å høre, har tenkt på deg! Godt at det gikk bra med blodtrykk og sånt. Ha en koselig adventstid med babyen og den store! Klem fra planlegger.
skorpion68 Skrevet 4. desember 2006 #4 Skrevet 4. desember 2006 Grattis!! Det var godt å høre;.)) Mange som har vært spente her den siste måneden..Da får dere bare kose dere videre, blir spennende å høre om hvordan det blir å ha flere småbarn i huset, hehe.
eva37 Skrevet 4. desember 2006 #5 Skrevet 4. desember 2006 Hei Charlie. Lurte også på åssen det gikk med deg. Fint å høre at det går bra. Gratulerer masse med den lille! Håper du får en fin jul.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå