Gå til innhold

Da slutte jeg å røyke


Anbefalte innlegg

DU ER GRAVID!!!

Jeg kjenner meg helt igjen fra det du sier med å bli kvalm. Jeg røyket nemlig før jeg ble gravid sist, og jeg tålte ikke lukten på røyk!! Jeg trodde jo ikke at jeg var gravid da, så jeg prøvde jo bare å fortsette å røyke, kunne ikke fattte og begripe hvorfor jeg ikke likte røyk lenger.

 

ta en test snart da!! Selv om jeg vet at det blir 2 streker!! Knis, knis.

Fortsetter under...

hihi

tenkte jeg kanskje skulle teste på tirsdag eller onsdag.

er bare så redd for å få en sterk strek nå, og en mye svakere igjen om noen dager. alle saène mine har jo vært i sjette uke :(

er skikkelig nervøs. er første mnd jeg ikke har tissa ihjel hundrelapper og ventet spent.

er jo veldig spent nå også, men reservert.

er så spesielt, for vi skulle ikke prøve denne mnd, fordi jeg skal igang med utredning.

stoppet med sex noe jeg trodde var 6 dager før el, men det viste seg jo at den kom mye tidligere enn den skal. og vips var kanskje noe av problemet løst: lutealfasen har steget fra 5-9 dager og til 13 dager denne gangen!!! og egget festet seg tidlig også (hvis det var festesmerter og festeblødninger jeg hadde den 15)

 

kanskje legene får rett ;) når man slutter å prøve, så skjer det.

håper så inderlig det :)

 

klem fra

Jeg røyker ikke, men jeg trår til med litt støtte jeg da;) Å være gravid må jo være den aller aller største motivasjonen;o)

Det var det iallefall for meg!!! Jeg røykte før jeg ble gravid første gangen... prøvde å slutte mange ganger før jeg ble gravid og mens jeg var en prøver - og du verden det var tøft.... men den dagen jeg testet positivt ble alt så mye lettere:) Stå på jenter!!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...