Gjest Skrevet 25. november 2006 #1 Skrevet 25. november 2006 Trenger noen gode anbefalinger til søskenvogner :-)
stolt2barnsmor, prøver på nr 3 Skrevet 25. november 2006 #2 Skrevet 25. november 2006 det trenger jeg også...
JoLo Skrevet 26. november 2006 #4 Skrevet 26. november 2006 Jeg vet ikke om noen spesielle nettbutikker, men jeg jakter selv på Teutonia Team Alu. Har kikket på den i butikken, og den virker supergod! Den har svinghjul foran, så den er kjempelett å kjøre, og så er den bred i setene uten å være for bred ellers, for hjulene sitter "under" vognen. Har hørt fra folk med Emaljunga tvillingvogner at de fort blir for smale i setene. I buss/tog-modellene kan man ikke legge ned begge setene samtidig.
Puselure Skrevet 26. november 2006 #5 Skrevet 26. november 2006 http://www.babyjungle.nl/english-twinners.htm Jeg har sett på TFK sin Twinner Twist:) Hørt kjempemye bra om de vognene.
Zoomer - lykkelig tobarnsmamma Skrevet 26. november 2006 #6 Skrevet 26. november 2006 Hei, Jeg har tidligere skrevet ett innlegg om mitt valg av søskenvogn: http://www.barnimagen.com/forum/thread/7134704 Kjøpte min vogn på utsalgsstedet til nettbutikken www.barnevogna.no og er kjempefornøyd med servicen der... Spørs litt på hvor tette barna dine er, men for oss med kun 17-18 mnd mellom de to blir denne side-ved-side Phil & Ted vogna kjempebra, tror jeg )
Nina :-) Skrevet 27. november 2006 #7 Skrevet 27. november 2006 Vi ska selg vårres tvillingvogn/søskenvogn.den er nesten ubrukt,brukt max 10 ganger.pga at størsten ikke ville site i vogn da han ble storebror..å stor gutt!Kjæmpe vogn,emmaljunga..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå