Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei! er det flere her som er litt over 30 og har prøvd en stund? virker som det er mange unge på denne siden

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg er 30 + 6 mnd, så jeg går vel inn under de over 30:-)

Skrevet

Jeg er 31!! Føler meg litt gammel her inne.... Men det er mange koselige unge folk her....;-)

Skrevet

Hei..

Er 32.. uff.. litt nytt å si det.. ble det på torsdag.. hehe!

 

Men.. har ikke prøvd lenge.. er inne i første skikkelige pp nå.

Fjernet spiral den 25 sept.. men har ventet en stund på at kroppen skulle få tr på besøk! Så nå er eg i gang.. ikm i juleuken!!

 

 

Skrevet

er 30+1mnd , er i 2pp etter en MA i juni.lykke til med alle prøvere.

Skrevet

Fylte 31 den 9.november :o) Har en datter som er 15 mnd. Og som du kan se så har vi vært prøvere i 7pp, har nettopp begynt min 8pp - tanta kom på besøk igår.

Skrevet

Jeg blir 30 om 13 dager :-)

Skrevet

er straks 31, men har ikke prøvd så lenge:-)

Skrevet

jeg blir 30 i januar

Skrevet

Heisan!

 

Jeg er 31, fikk nr 1 når jeg var 30 og prøver nå på nr 2!

Skrevet

Jeg er ikke passert 30 enna sann rent kronologisk sett, men foler at livssituasjonen min er "eldre enn meg".... Noen som skjonner hva jeg mener? Blir 30 til varen :-) og det gleder jeg meg egentlig til. Alle jeg omgas for tiden er godt over 30, sa jeg foler meg litt "ung" ...

Skrevet

Hei alle sammen! heldig dere som nettopp har rundet 30,jeg rundet 30 for 3 år siden (nettopp blitt 33). Vi prøver å bli førstegangsforeldre og har prøvd i ca 4-5 mnd. Har el i kommende uke,så nå er det fullt kjør. Lykke til alle sammen!

Skrevet

Blir 31 til våren. Oj... plutselig fikk jeg følelsen av å ha dårlig tid.

Skrevet

34 år her. Men ganske fersk både her og i faget likevel:-)

 

Skrevet

jeg ble 30 i mai, og har vært prøver siden da..!

 

Skrevet

Hei hei! Jeg blir 33 på nyåret. Og vi prøver på vår første. Slutta på pilla i aug-05, så dette tar tid! har 7pp bak oss etter SA. Men en dag blir det vår tur. (:0)

Skrevet

Jeg er også passert tredve.... er 32 år og har prøvet på første i 6 pp.

Skrevet

Noen fra Trondheimsområdet?

Skrevet

Hei! jeg er egentlig fra Trondheimsområdet men bor nå i nærheten av oslo

 

Skrevet

Flyttet ut fra Trh for godt?

Skrevet

Jeg er 34 og et halvt dere!!!! Garantert eldst her inne, siden alle som er eldre enn meg er paa "over 35 og proever" hehe, men det synes jeg er helt fint. Klarer ikke aa tenke paa meg selv som gammel proever enda, selv om jeg er erfaren i forhold til at jeg har et barn, samt har hatt noen graviditeter som ikke kom lengre enn til uke 5. Likevel, rutinert i den grad at jeg aktivt proever, med EL tester, telling, temping og annet har jeg aldri vaert, saa jeg foeler meg faktisk ganske fersk paa det aa vaere en saa aktiv proever som naa. De andre gangene har det vaert litt mer "skjer det saa skjer det, og ups! Der skjedde det"

 

2pp her, litt rolig pp, etter tidlig SA tidlig november, helt ok om det gaar en mnd foer noe skjer.

 

Lykke til alle!

Skrevet

tror nok jeg har gjort det ja,flyttet i januar 2002. Kan ikke forestille meg å flytte tilbake nå

 

Skrevet

puh!

blir glad hver gang det er noen eldre enn meg her, føler at min biologiske klokke tikker veldig....

Skrevet

Vel, det var fint at jeg kunne glede deg. Det er nok fryktelig mange i det ganske land mellom 30-35 som proever, men som ikke er i dette forumet her, eller online for den saks skyld. Og det boer ikke tikke saa helt veldig enda, godt over 36, da kan vi snakke, og det er jo for oss alle hel liten evighet til, er det ikke? =o)) Men skjoenner hva du mener. Likevel, og som med det meste andre vi grubler oss groenne paa mens vi proever; det meste sitter i hodet. Jeg tenker ikke paa meg selv som gammel enda, og koser meg med aa vaere proever.

 

Lykke til noetteLITEN

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...