Beth84g Skrevet 25. november 2006 #1 Skrevet 25. november 2006 JEG SAVNER Å GÅ GRAVID!!!!!!!!!!!!!!! Ja til og med halsbrann, maserier, hovne bein, tett nese og alle de 1000 plagene en har...*snufs* Jenta er litt over 4 mnd og begynner allerede å planlegge neste hihi
Mille-k Skrevet 25. november 2006 #2 Skrevet 25. november 2006 hehe. Tror IKKE jeg kommer til å savne det! Gjorde det ikke sist. Men har hørt at du ikke er alene... mange som savner magen sin, om ikke plagene :-) Gleder meg til å bli mamma igjen, men svangerskapet kunne vart i to måneder for min del.
Bea80 & Gullgutten Skrevet 25. november 2006 #3 Skrevet 25. november 2006 Forstår deg kjempegodt, jeg har to mnd igjen, og gruer meg nesten til ikke å være gravid lengre...Det er så deiligt med gravidmage og at det er noe vidunderligt inni der......selv om jeg seff gleder meg kjempemasse til babyen kommer!!!
Gjest Skrevet 25. november 2006 #4 Skrevet 25. november 2006 Hehe he savner ikke å gå gravid atter det jævlige svangerskapet jeg hadde,men savner tanken på å aldri mer få en ny født baby i armene mine,en baby som jeg ikke må levere tilbake etter lån ;0)
Vimsetrollet Skrevet 25. november 2006 #5 Skrevet 25. november 2006 oooh. Lurer på om jeg kommer til å føle det sånn. Har nemmelig tenkt at det er leeeeeeeeeeeeeenge til neste gang jeg gidder dette. Hehe..!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå