Gå til innhold

el. brystpumper?


stolt2barnsmor, prøver på nr 3

Anbefalte innlegg

Skrevet

hvilken type anbefaler dere?hvilken priser ligg de på?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

jeg anbefaler Medela sine pumper.

 

Naar du skal kjope deg pumpe, saa maa du tenke paa hvor ofte du skal bruke den.

Om du skal bruke den hver dag og flere ganger om dagen , saa maa du kjope en pumpe som er lagd for ofte bruk.

 

Selv har jeg Medela Pump in style og er kjempe fornoyd.

Jeg vet ikke hvor mye den koster hjemme i Norge men her i usa ligger den paa 1500- 2000 kr. For meg saa er det verdt pengene.

 

Skrevet

medela swing anbefaler jeg, koster ca 1100,-. dette er en pumpe som du bare kan pumpe ett bryst med av gangen, men oftest så er jo det greit. har prøvd mange forskjellige og funnet ut at til mitt bruk- som var pumping flere ganger hver dag og natt- så fungerte den suverent. også suveren på reise da batteriene varer meget lenge

Skrevet

tusen takk for svar:)

men hvor har dere kjøpt dem? bor i trøndelag, finner dem ikke noen plass....

Skrevet

alliance apotek fører medela.

 

Alliance apotek Tempe

 

Tempev. 22

 

7031 Trondheim

 

Telefon: 73 55 70 00

 

Telefaks: 73 55 70 01

 

E-post: [email protected]

 

fant adresse til ett i trondheim p net, kan jo eventuelt ringe de og høre, de skaffer hvertfall helt sikkert

Skrevet

Hei

 

For noen dager så jeg en annonse på finn.no om et apotek som sendte medela brystpumper i oppkrav. Sjekk den om du bor "uttaskjærs" .-)

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...