kirsty*2barnsmamma Skrevet 24. november 2006 #1 Skrevet 24. november 2006 Vi prøver igjen :-) Hvilke dag passer for dere neste uke? Jeg kan tirsdag, onsdag og torsdag. Skal vi si Zupperia? Ka klokka? Jeg kan hele dagen og ettermiddag og kveld :-)
kirsty*2barnsmamma Skrevet 25. november 2006 Forfatter #2 Skrevet 25. november 2006 dytter opp så blomsten og ting ser det :-)
Lille Blomst 02.08-07 Skrevet 26. november 2006 #3 Skrevet 26. november 2006 Tirsdag kl 17 passer best for meg! Samme sted som sist....? *hehe* Jeg kommer :-)
kirsty*2barnsmamma Skrevet 26. november 2006 Forfatter #4 Skrevet 26. november 2006 Ja :-) Men tror blomsten ikke kunne tirsdag...vi får høre med henne... er dere på fub? For vi vil dra igang treff der for de som er "nye" slitere, som driver med behandling og sånn. Og er ikke mange der inne, og vi er ikke mange her, så hadde dere vært der kunne vi slått sammen? Men hvis ikke kan vi ta eti neste uke... Blomsten, når kan du?
Blomsten har en sønn Skrevet 27. november 2006 #6 Skrevet 27. november 2006 Jeg melder nok pass, men håper dere får et koselig treff! "klem" :-)
Lille Blomst 02.08-07 Skrevet 27. november 2006 #7 Skrevet 27. november 2006 Kirsty! Jeg avlyser også siden det bare blir oss to. Hva med å finne en annen dag neste mnd som kanskje passer bedre?
kirsty*2barnsmamma Skrevet 27. november 2006 Forfatter #8 Skrevet 27. november 2006 Snakker med Ting tar tid, og vi har bestemt oss for å gjennomføre. Så det blir treff imorra på zupperia kl 17.00. Så hvisnoen andre vil komme så skal jeg legge en brun veske på bordet. (ingen andre med veske på bordet der, det har jeg aldri sett) Så kom kom :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå