Gå til innhold

Er det noen her med barn på over 7 mnd som I¨KKE kan snu seg ennå?


Anbefalte innlegg

Skrevet

 

.Altså rulle fra rygg til mage?

 

Ei jeg er tante til, ligger kun pal på ryggen....... begynner å bli bekymret, og syns hun er sen i utviklinga:( eller kan jeg bare ta det med ro?

 

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hei.

Jeg har tre barn og hun yngste er nå snart 8 mnd og kan ikke snu seg fra rygg til mage. Det har heller ikke de to andre gjort- men begge gikk når de var ett år. Trenger ikke å være sen- hun konsentrerer seg vel om å lære noe annet.

Skrevet

Gutten min er snart 8 mnd og har akkurat begynt å snu seg fra rygg til mage og snur seg fra mage til rygg kun mot venstre.

 

Men han er langt fremme sosialt sett og utrolig flink med fingrene. Har blant annet hatt pinsettgrepet fra 7 mnd.

 

Hun er nok ikke sen:-) Kanksje hun går før hun er ett år eller kommer til å være tidlig ute med å prate etc.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...