Gjest Skrevet 23. november 2006 #1 Skrevet 23. november 2006 Jeg er i uke 30 og allerede pipler det innimellom råmelk ut av brystene mine. Er det vanlig at det starter så tidlig? Noen andre som har det sånn? Tåler jo ikke synet av babytøy omtrent jo
nutri Skrevet 23. november 2006 #2 Skrevet 23. november 2006 Veldig forskjellig det der med råmelk har jeg forstått. Jeg har ikke merket noe, er i uke 33. Andre har mer eller mindre lekkasjer slik som du.
Labbetøs Skrevet 23. november 2006 #3 Skrevet 23. november 2006 Jepp jepp. Har det akkurat slik som deg. Er nå i uke 35, og må begynne men ammeinnlegg... Jeg lurte jo litt på om det kunne være dumt siden den første melka er spesielt viktig for babyen, men det trengte jeg ikke tenke på. De næringsstoffene som er viktige for barnet blir ikke produsert før morkaken har løsnet etter fødselen, uansett om du har melk før fødselen eller ikke. Du får bare være glad til. Det skal vist bety at du blir en "god melkeku". :-)
grycath Skrevet 24. november 2006 #4 Skrevet 24. november 2006 Hei . Jeg er også i uke 30 og puppene renner, kan ikke gå uten bh nesten like før jeg må begynne med innlegg, men jeg drøyer den så lenge som mulig.. er ikke no behagelig.
Vimsetrollet Skrevet 24. november 2006 #5 Skrevet 24. november 2006 Jeg måtte begynne med ammeinnlegg i uke 16.
Gjest Skrevet 24. november 2006 #6 Skrevet 24. november 2006 Godt å se at det ikke bare er meg Tror jeg kroppen må produsere "bekymringshormoner" for jeg begynte å bekymre meg for at det kanskje var tegn på at jeg kom til å føde prematurt...har litt for aktiv fantsi ser dere. Takk for svar!
selfangerkjerringa Skrevet 24. november 2006 #7 Skrevet 24. november 2006 kjenner de som har måttet bruke innlegg fra uke 15 pga råmelk, så det er neppe tegn på noe unormalt
♥ FrøkenFryd på tjukken Skrevet 24. november 2006 #8 Skrevet 24. november 2006 Jeg fikk også råmelk tidlig, i uke 20. kommer mest på natten og kveldene.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå